Neler Yeni

Öneri Okul eşyaları alabileceğim site önerisi

baykemal

80+ Bronze
Yıllardır kırtasiye'den alışveriş yapıyorum. Artık kırtasiye'den alışveriş yapmak istemiyorum. Çoğu yer dolandırıcı resmen. Ya kalitesiz ürün satıyor ya da çok pahalı satıyorlar. Okul eşyaları alabileceğim bir site önerebilirmisiniz? Kalem, defter vb.

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Yıllardır kırtasiye'den alışveriş yapıyorum. Artık kırtasiye'den alışveriş yapmak istemiyorum. Çoğu yer dolandırıcı resmen. Ya kalitesiz ürün satıyor ya da çok pahalı satıyorlar. Okul eşyaları alabileceğim bir site önerebilirmisiniz? Kalem, defter vb.
Marka ürün seç en ucuz fiyatını bul

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Bildiğiniz güzel marka var mı? Ben genelde markasına bakmadan aldığım için hiç marka bilmiyorum.
Tombow,Rotring,Uni-ball
Defter markası olarakra Gıpta olabilir

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Rotring sanırım duymuştum. Çok pahalı oluyor. Diğerlerine bakayım. Teşekkürler.
Modeline göre değişiklik gösterir ama saydigim markalar arasindan kotu olan yoktur

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
ege erdem demirelli
Rotring sanırım duymuştum. Çok pahalı oluyor. Diğerlerine bakayım. Teşekkürler.
Hocam rotring kalemler pahali ama cok kaliteli annemin aldigi kahverengi 0.7 rotringi 6 yil kullandim. Defter olarak gipta tercih edebilirsiniz cok kaliteli ama a101 den markasiz defter almayin yazilar arka sayfaya geciyor

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
Fabercastellerde yumuşak yazıyor grip 1347 özellikle.

baykemal

80+ Bronze
Hocam rotring kalemler pahali ama cok kaliteli annemin aldigi kahverengi 0.7 rotringi 6 yil kullandim. Defter olarak gipta tercih edebilirsiniz cok kaliteli ama a101 den markasiz defter almayin yazilar arka sayfaya geciyor
Şöyle bir sepet yaptım. Nasıl? Tükenmez kalemler pek hoşuma gitmedi. Belki değiştirebilirim.
1693348741097.png

yerçileği

80+ Bronze
amazondan alabilirsin

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Ahmet Sevinç
Şöyle bir sepet yaptım. Nasıl? Tükenmez kalemler pek hoşuma gitmedi. Belki değiştirebilirim.
Alıntıyı görüntüle
Hocam tükenmez kalem olarak bakkal kalemi kullanabilirsiniz aşırı güzel yazmanızı engeller ama ucuzdur
Ben kalem ve defter olarak faber castell öneririm güzeldir
Ayrıca bugüne kadar bimden alışveriş yaptım defter konusunda memnunum hepsi olmasada güzel olanlar var

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
Hocam tükenmez kalem olarak bakkal kalemi kullanabilirsiniz aşırı güzel yazmanızı engeller ama ucuzdur
Ben kalem ve defter olarak faber castell öneririm güzeldir
Ayrıca bugüne kadar bimden alışveriş yaptım defter konusunda memnunum hepsi olmasada güzel olanlar var
Bende öyle düşünüyorum bimdeki 160 yaprak deftere 40 lire veriyon gidipte 100 yaprağa 100tl verilmez bence.
edit: 2 tanesine 120tl vermiş ama yine de bimden alma taraftarıyım :D

Top Bottom