Neler Yeni

Okula ekran kartı getirdim diye disiplin yedim

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
pcustasi1
Yanlış Kategori
Arkadaşlar dün gün boyunca öğretmenler toplantısı yapıldı bende öğle arasında gidiym kargomu alayım geleyim dedim çıkıştada eve götürürüm. Geldim okula koydum çantama ekran kartını dersde bedendi hoca saldı bende dedim çıkıym sınıfa şu ekran kartım bakıym çok heyecanlı bi şekilde çıktım açtım kargoyu bi kaç elledim dokundum sevdim sonra koridorda hoca geziyormuş beni gördü napıyon sen dedi tuttu kolumdan ekran kartıyla beraber müdür yard. odasına bi kaç işlem yaptılar aileni çağırıcaz dediler siciline işlicek ayrıca ekran kartmım almam için 500 TL vermem gerekiyomuş
sizce burada kim haklı ve sicilime işlicek kadar bişi yapmadım ki bi yol gösterin kaldım böyle ailemede söyleyemedim

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar dün gün boyunca öğretmenler toplantısı yapıldı bende öğle arasında gidiym kargomu alayım geleyim dedim çıkıştada eve götürürüm. Geldim okula koydum çantama ekran kartını dersde bedendi hoca saldı bende dedim çıkıym sınıfa şu ekran kartım bakıym çok heyecanlı bi şekilde çıktım açtım kargoyu bi kaç elledim dokundum sevdim sonra koridorda hoca geziyormuş beni gördü napıyon sen dedi tuttu kolumdan ekran kartıyla beraber müdür yard. odasına bi kaç işlem yaptılar aileni çağırıcaz dediler siciline işlicek ayrıca ekran kartmım almam için 500 TL vermem gerekiyomuş
sizce burada kim haklı ve sicilime işlicek kadar bişi yapmadım ki bi yol gösterin kaldım böyle ailemede söyleyemedim
Oyle bir hakları yok . Ekran kartını alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siciline ekran kartı severken yakalandimi yazacaklar 🤣

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
pcustasi1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bencede aga

olm valla yakalanan telefonları geri vermek içinde 500 TL istiyolar
Nerde geçiyor ya öyle saçmalık olamaz dava açarım ben

Aykut D.

80+ Gold
bencede aga

olm valla yakalanan telefonları geri vermek içinde 500 TL istiyolar
Para cezası var fakat uzaklasitrme kınama yemen gerekiyorki para cezasi alasin yine hakları yok.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
pcustasi1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Nerede ve hangi okulda oluyor bu olay , bunları kim öğretmen yapıyor, kafaya bak

Palo DAYI

80+ Silver
Kardeşim sizin okul benim askerlik yaptığım kışladan daha saçmaymis para falan verme öyle bir hakkı yok siciline de bi si.. yapamazlar

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
pcustasi1
Kardeşim sizin okul benim askerlik yaptığım kışladan daha saçmaymis para falan verme öyle bir hakkı yok siciline de bi si.. yapamazlar
la bunları ben cimere yada farklı kuruluşlara şikayet etsem bişi değişirmi

Top Bottom