Neler Yeni

Okula ekran kartı getirdim diye disiplin yedim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kanıt yoksa bir şey yapamaz
Aynı şey arkadaşımın başına geldi. Okulda telefon dolabı olmamasına rağmen telefonunu almışlar. Sebep girişte telefona bakmasıymış. 100 lira boya parası 100 aidat 100 telefon parası istemiş. O gün akşam bende git cimere yaz dedim. Ertesi gün okula gittiğinde müdür telefonu kendisi verip şikayetini geri çekmeni istiyorum dedi.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar dün gün boyunca öğretmenler toplantısı yapıldı bende öğle arasında gidiym kargomu alayım geleyim dedim çıkıştada eve götürürüm. Geldim okula koydum çantama ekran kartını dersde bedendi hoca saldı bende dedim çıkıym sınıfa şu ekran kartım bakıym çok heyecanlı bi şekilde çıktım açtım kargoyu bi kaç elledim dokundum sevdim sonra koridorda hoca geziyormuş beni gördü napıyon sen dedi tuttu kolumdan ekran kartıyla beraber müdür yard. odasına bi kaç işlem yaptılar aileni çağırıcaz dediler siciline işlicek ayrıca ekran kartmım almam için 500 TL vermem gerekiyomuş
sizce burada kim haklı ve sicilime işlicek kadar bişi yapmadım ki bi yol gösterin kaldım böyle ailemede söyleyemedim
bu bildiğin eşkiyalık ki zaten el koyabileceği bir eşya değil ve bunun için para istemesi ayrı rezillik ve suç.
Ailenle paylaş ya da boşver yaz cimerden bir şikayet ya paşa paşa verecek ya da güzelinden bir şikayet yiyecek

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
İsmi ismi.
Konu sahte diye düşünüyorum ancak sahte olmasının bana ya da konu sahibine bir yararı olmayacağını düşünerek gerçek diye yardım etmeye çalışıyorum.

Öncelikle olay biraz güldürdü de pek sesli gülemedim hatta sinirlendim buralara mı geldik be, memurlar eşkıyalık yapıyor hayır mecazi falan değil bu olay = eşkıyalık.

Şikayet edeceksin kardeşim insanların dediği gibi. Büyük ihtimal hatta kesin haklı çıkacaksın da asıl olan bu olayın sonrası. Ben ileri gelenleri böyle olan bir okula hayatta gitmezdim kaliteye bak.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Arda doğan
Arkadaşlar dün gün boyunca öğretmenler toplantısı yapıldı bende öğle arasında gidiym kargomu alayım geleyim dedim çıkıştada eve götürürüm. Geldim okula koydum çantama ekran kartını dersde bedendi hoca saldı bende dedim çıkıym sınıfa şu ekran kartım bakıym çok heyecanlı bi şekilde çıktım açtım kargoyu bi kaç elledim dokundum sevdim sonra koridorda hoca geziyormuş beni gördü napıyon sen dedi tuttu kolumdan ekran kartıyla beraber müdür yard. odasına bi kaç işlem yaptılar aileni çağırıcaz dediler siciline işlicek ayrıca ekran kartmım almam için 500 TL vermem gerekiyomuş
sizce burada kim haklı ve sicilime işlicek kadar bişi yapmadım ki bi yol gösterin kaldım böyle ailemede söyleyemedim
Direk git polise durumu anlat şikayetçi ol para koparmak için akıllarınca çakallık yapıyorlar

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
bencede aga
Mesaj otomatik birleştirildi:

olm valla yakalanan telefonları geri vermek içinde 500 TL istiyolar
Yaz bunu her yere işten aldır, ne 500TL'si? Benim okulumda bunu yapacaklar ben telefonumu alandan 500TL alırım.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,094
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
İdarenin para cezası kesme yetkisi yok olm. Hiç kimse mi şikayet etmedi şimdiye kadar. Bizim katı disiplinli müdür yardımcısını bile CİMER'e şikayet etmişlerdi.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ciddi bir usulsüzlük yapılmış. Olayı yargıya taşıyarak hem tazminat talebinde bulunabilir, hem de bu tarz olayların yaşanmasının önünü kesebilirsiniz. Ailenizle birlikte bir avukata danışmanızı öneririm.

Top Bottom