Neler Yeni

Okulda sıra düşürmek disiplin suçu mu bana bişe olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arda Taşdemir
Beden dersinden çıktık, kıyafeti almaya gittim çantada yerdeymis görmedim ayağım takıldı dengem bozuldu düştüm düşerken sıraya tutundum sırada benle düştü hoca da koridordaymış sınıfa geldi kim düşürdü falan hiç dinlemedi sıra kırıldımı sağlam mı dedi, kırılmadı sağlam dedik sonra odasına alıp adımızı numara mızı aldı 2 ders kalmıştı okulunun bitmesine ama bizi çağırmadilar bişe olurmu daha önce hiç kıyafet den yada başka biseyden yemedim ilk defa adım alındı lise 1 hoca da biraz kafa hoca bişe olurmu verirmi adımızı

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,014
İsim
Abdullah Aydoğdu
Hiçbir şey olmaz. Sıranın ayağını falan kırsaydın belki müdür yardımcısıyla falan görüşmen gerekebilirdi.
Hiçbir şeye zarar vermemişsin. Azıcık kendinize güveniniz olsun, bu kadar korkmayın hiçkimseden. Altı üstü memurun teki o öğretmenlerin, canavarmış gibi bakma onlara.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Çok sacmaymis dostum ben bildiğin okul sandalyesinin ayaklarını çiçek gibi açmıştım 2 bacağını ileri 2 bacağını geri şekilde 2 gün uzaklaştırma almıştım senin anlattığında hiç bişey yok çok normal böyle şeyler

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
O kadar da sorun etmezler , bizim sınıfta floresanı kırdılar 15TL para istediler hiç disipline gitmeden olay çözüldü. Sırayı kıran birinden de para istemişlerdi ama sen yine de bir daha düşürme.

NespaY

80+ Silver
Beden dersinden çıktık, kıyafeti almaya gittim çantada yerdeymis görmedim ayağım takıldı dengem bozuldu düştüm düşerken sıraya tutundum sırada benle düştü hoca da koridordaymış sınıfa geldi kim düşürdü falan hiç dinlemedi sıra kırıldımı sağlam mı dedi, kırılmadı sağlam dedik sonra odasına alıp adımızı numara mızı aldı 2 ders kalmıştı okulunun bitmesine ama bizi çağırmadilar bişe olurmu daha önce hiç kıyafet den yada başka biseyden yemedim ilk defa adım alındı lise 1 hoca da biraz kafa hoca bişe olurmu verirmi adımızı
Yok korkutmak amaçlı yapmış ''sansür''

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arda Taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevap veren herkese teşekkür ederim korkum vardı ama artık rahat olabilirim saolun

TİTAN.

80+ Platinum
Hiç bir sıkıntı olmaz sıraya bir şey olduysa belki müdür yardımcısı veya müdürle görüşmen gerekir onun haricinde bir sıkıntı olmaz dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,369
Üyeler
156,916
Son üye
Meryilmaz
Top Bottom