Neler Yeni

Okulda zorbalık görüyorum, Okul değiştiremiyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fede

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
.
Okulda zorbalık görüyorum. bu sene meslek lisesine geçtim. tercihten meslek lisesi tuttu. ilk başta herkes iyiydi bölümler seçildi, sınıflar dağıldı. okulda el şakaları yapıyorlar ve bugun sınıftaki biri makasla yanıma geldi keserim senin dedi refleks olarak makasi tuttum ve makasi ittirdi makas keskindi elime girdi ve bu olayı müdüre söyledim ve daha sonrasında sınıfa gittim ders boştu sınıftaki boş insanlarla muhattap olmamak için kafami siraya yasladim ve su şişesini sıkıp sırtıma ve kafama attılar çıkışa denk geldigi icin mudure soyleyemedim evde aileme soyledim yarin konusmaya gidicekler mudurle okulu degistirmek istiyoruz ama kontenjan yok bu okulda biraz daha durucam ne yapmalıyım?

30+FPS

80+ Bronze
Arkalarına guveniyorlar ve bıçak taşıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkalarına guveniyorlar ve bıçak taşıyorlar
Sende bi çılgınlık yapıp getirdiklerinden emin olduğun bir gün idareye bildirip patlatabilirsin.

Cyclonus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cyclonus
Taşısınlar sende taşı
Bu nasıl bir cevap allah aşkına liseye giden kişiye böyle mi denir ?

Okulda zorbalık görüyorum. bu sene meslek lisesine geçtim. tercihten meslek lisesi tuttu. ilk başta herkes iyiydi bölümler seçildi, sınıflar dağıldı. okulda el şakaları yapıyorlar ve bugun sınıftaki biri makasla yanıma geldi keserim senin dedi refleks olarak makasi tuttum ve makasi ittirdi makas keskindi elime girdi ve bu olayı müdüre söyledim ve daha sonrasında sınıfa gittim ders boştu sınıftaki boş insanlarla muhattap olmamak için kafami siraya yasladim ve su şişesini sıkıp sırtıma ve kafama attılar çıkışa denk geldigi icin mudure soyleyemedim evde aileme soyledim yarin konusmaya gidicekler mudurle okulu degistirmek istiyoruz ama kontenjan yok bu okulda biraz daha durucam ne yapmalıyım?
bu tip insanlar her zaman olacak hiçbir zaman bitmezler o yüzden bulunduğun çevreyi okulunu değiştirmeye çalış ve onlar gibi zorba olup bıçak falan da taşımaya kalkma bu işlerin şakası olmaz hayatını zehir etmeye değmez.

rtxcan

80+ Bronze
Valla boyle insanlar her yerde var teknik lisede okuyorsun, cuk diye oturan bir laf var ' ya seve seve ya .. '

Pchazir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Alper acar
Kendini önceden kurtaysaydin senin gibi insanlar böyle insanlara kalmazdı uyuşturucudan kullanıyorlardır //onların hayatı bitmis artık 5 yıla kalmaz belki hapse girerler

jımalya

80+ Bronze
makas ciddi bir şekilde eline girip yara yaptıysa ve diyelim işler birazdaha ilerledi seni darp ettiler bi yerin falan morardı polise gidip suc duyurusunda bulun velinle beraber bak bakalım bı daha yanına yaklasabıleceklermı polıs ne abartma falan demeyın bole ınsanların hakkından gelemezsınız ya sende sert bı sekılde karsılık vercen olay buyucek yada zarar gormeden emnıyete gıdıp benı darp tehtit ettiler diye suc duyurusunda bulunursun

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Bunları müdüre ve polise kesinlikle soylemelisin okulda yaralayıcı unsur bulundurma kesinlikle yasaktır hapis cezasına çarptırılabilir babadan yada anasından çok tepki görecektir. Yani bunu hukuki olarak çözmeniz gerekli. Müdür gerekli şeyi yapmıyorsa müdüru MEB e şikayet ediniz sonrasında biraz rahatlamaya çalışın.

Okuldaki süreçlerden haber ederseniz sevinirim öğrenci hakları hakkında çoğu şeyi bana sorabilirsiniz.

Hahacıoğulları

80+ Bronze
önce sınıf öğretmeninle konuş devam ediyorlarsa rehber öğretmenine durumu anlat çözüm bulacaktır. Sınıf öğretmeninle aran iyi değilse direkt ilgili kişiye gidebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Yusuf Özbaş
Benim okuduğum lisede üst sınıflar benzer tavır sergilerdi sınıftaki herkes abi çekerken ben diklenirdim bana ayar olmuşlardı ama hiç biride gelip yanaşamadı biliyorlar sonuçlarının ağır olacağını kimseden çekincen olmasın yapacakları her şeyin bir bedeli var bugün belki gelir iki azını yüzünü kırar ertesi gün darp raporu alıp dava ettiğinde nolur geri çek diye kapına köpek olurlar dağ başında yaşamıyoruz her yapılan zorbalığın kabadayılığın bir bedeli vardır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom