Neler Yeni

Okulda zorbalık görüyorum, Okul değiştiremiyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bwNN

80+ Silver
Bu nasıl bir cevap allah aşkına liseye giden kişiye böyle mi denir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu tip insanlar her zaman olacak hiçbir zaman bitmezler o yüzden bulunduğun çevreyi okulunu değiştirmeye çalış ve onlar gibi zorba olup bıçak falan da taşımaya kalkma bu işlerin şakası olmaz hayatını zehir etmeye değmez.
Katılıyorum

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkalarına guveniyorlar ve bıçak taşıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkalarına guveniyorlar ve bıçak taşıyorlar
kimse lisede kolay kolay bıçağı alıp başkasına takamaz biri dikeldiğinde dayak yiyeceğini de bilsen birine sağlam bi yurmuk at en azından bi iki tanesini devirsen sana bi daha kolay kolay yanaşmazlar

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kesinlikle okul değiştirmek zorunda değilsin.Net ve sert ol gerisini sadece izle.
Bu çağda sert olmak da risk.
Adamla hakkını savunmak için tartışıyorsun silah çıkarıyor ki bu yaşta genelde bıçak taşınır.
Okulda zorbalık görüyorum. bu sene meslek lisesine geçtim. tercihten meslek lisesi tuttu. ilk başta herkes iyiydi bölümler seçildi, sınıflar dağıldı. okulda el şakaları yapıyorlar ve bugun sınıftaki biri makasla yanıma geldi keserim senin dedi refleks olarak makasi tuttum ve makasi ittirdi makas keskindi elime girdi ve bu olayı müdüre söyledim ve daha sonrasında sınıfa gittim ders boştu sınıftaki boş insanlarla muhattap olmamak için kafami siraya yasladim ve su şişesini sıkıp sırtıma ve kafama attılar çıkışa denk geldigi icin mudure soyleyemedim evde aileme soyledim yarin konusmaya gidicekler mudurle okulu degistirmek istiyoruz ama kontenjan yok bu okulda biraz daha durucam ne yapmalıyım?
7 yıllık ilk ve ortaokul dönemimde zorbalık görmüş biri olarak söylüyorum.
Ya onlar gibi olucaksın ya da ezileceksin.
Müdüre istediğin kadar söyle gene aynı kitabı okuyorlar

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Okulda zorbalık görüyorum. bu sene meslek lisesine geçtim. tercihten meslek lisesi tuttu. ilk başta herkes iyiydi bölümler seçildi, sınıflar dağıldı. okulda el şakaları yapıyorlar ve bugun sınıftaki biri makasla yanıma geldi keserim senin dedi refleks olarak makasi tuttum ve makasi ittirdi makas keskindi elime girdi ve bu olayı müdüre söyledim ve daha sonrasında sınıfa gittim ders boştu sınıftaki boş insanlarla muhattap olmamak için kafami siraya yasladim ve su şişesini sıkıp sırtıma ve kafama attılar çıkışa denk geldigi icin mudure soyleyemedim evde aileme soyledim yarin konusmaya gidicekler mudurle okulu degistirmek istiyoruz ama kontenjan yok bu okulda biraz daha durucam ne yapmalıyım?
Sakın makas bıçak filan taşıma onların hayattan bi beklentileri yok başkalarınıda hayattan koparmak için çabalıyorlar. bunu uygulamak biraz zor olabilir ama açığa geçmeni tavsiye ediyorum YKS ye evde hazırlanmak her zamam en iyisi ki 4 yılın var 4 yılda 2 yıl TYT 2 yıl AYT yaparsan ilk 20k kaçınılmaz olur

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Enes kaplan
Sınıfta o havada olan boş insanlara yüz vermiyorum hatta muhattap bile olmuyorum, her okulda böyle tipler vardır okula okumaya değilde eğlenmeye geliyorlar. Okul değiştirmeye kararlıysan bilgin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
halil ateş
iş işten geçmiş kardeşim. baştan taviz vermeyecektin ki uğraşmasınlar birdaha.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom