Neler Yeni

Okuldaki kekoyla yaşadığım olay

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Boğazından tutup yere yatırıp yüzüne bir tane yapıştırıp özür dileteceksin herkes içinde.
Bir daha ne sana ne başkasına yemez.
01 izleyip okula gelen klasik lise tipi.
Her okulda var.
Yakında ben de bir tanesine aynı tarifeyi uygulayacağım.
Hele senin attığın çocuk :D tam ağlayarak özür dileyecek tip.
Sigara içmesi veyahut kolye takması da seni neden ürkütüyor anlayamadım.

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
enes
Adam bıçaklamak o kadar kolaymış mı ya :d

RONALDINHO

80+ Silver
Bi savcılığa vermediğin kalmış :D
Basit bi laf dalaşı normal şeyler
Kimse gelip kafanı kesmeyecek korkmana gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
Boğazından tutup yere yatırıp yüzüne bir tane yapıştırıp özür dileteceksin herkes içinde.
Bir daha ne sana ne başkasına yemez.
01 izleyip okula gelen klasik lise tipi.
Her okulda var.
Yakında ben de bir tanesine aynı tarifeyi uygulayacağım.
Hele senin attığın çocuk :D tam ağlayarak özür dileyecek tip.
Sigara içmesi veyahut kolye takması da seni neden ürkütüyor anlayamadım.
Ürkütüyor değil hocam yani tam keko.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi savcılığa vermediğin kalmış :D
Basit bi laf dalaşı normal şeyler
Kimse gelip kafanı kesmeyecek korkmana gerek yok
Hocam hiç böyle bi tehdit almadım ondan ne olacağını bilmediğim için yapılabilecek şeyleri yaptım.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Sen hiç tehdit edilmedin herhalde böyle ha? Erkeklik öyle senin sandığın gibi kavga etmek değil. Ben de biliyorum gidip çocuğu bıçaklamayı. Sonuçlarının farkında olduğum için yapmıyorum. Senin erkeklik anlayışın buysa Allah kolaylık versin.

@Sercankır hocam bu arada annemin arkadaşı anneme anlatmış çocuğu, çocugun hep agızındaymış böyle tehditler ama sadece lafmış. Bu annemin arkadaşının çocuğu da gitmiş tehdit etmiş çocuğu. O çocuk bizim aile arkadaşımız bir şey yapmaya kalkarsan seni öldürürüm falan demiş. Ben bu tehdit eden arkadaşla konuştum numaralarımızı falan aldık bir şey olursa diye. Bunlar pazartesi günü oldu bu arada. İşte ben dedim bu çocuk bıçak taşıyor mu falan. Yok dedi, ama sigara içiyormuş dedim. Ergenin teki yumrugunu kaldırmaya bile cesareti yok onun merak etme dedi. Söylemek istedim.
Tamam senin başka yapacağın bir şey kalmadı.İçin rahat olsun dostum ilerde daha çok karşılaşırsın böyle tiplerle.

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sizde ne kadar korkak insanlarsınız 3 günlük dünya zaten neyden kaçmaya çalışıyonuzki gözünüz biraz kara olsun korkak olmayın erkeğiz biz hepimiz burda erkek erkeğe birbirinizden mi çekiniyosunuz çok problem olursa yapıştırsaydın 2 tane en azından itibarın olurdu birazcık gözü kara derlerdi senin için korkmanada gerek yok max 50 kg adamdan korkuyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan Keskin
sizde ne kadar korkak insanlarsınız 3 günlük dünya zaten neyden kaçmaya çalışıyonuzki gözünüz biraz kara olsun korkak olmayın erkeğiz biz hepimiz burda erkek erkeğe birbirinizden mi çekiniyosunuz çok problem olursa yapıştırsaydın 2 tane en azından itibarın olurdu birazcık gözü kara derlerdi senin için korkmanada gerek yok max 50 kg adamdan korkuyorsunuz
Hocam fotoyu görmediniz galiba ne 50 kilosu. 3 günlük dünya diye de n'apalım herkesle kavga mı edelim. O erkekliğin sonucunda da insanların yılları dört duvar arasında geçiyor.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Merhaba. Bugün trafikte 10km hızla arabada kaza yapıp araç takla atarsa kemerin ne işe yaradığını görmek için okula bir araba getirdiler. 4 kişi biniyor kemerleri takıyor ve araba takla atıyor. Binmek için de sıraya binmeniz lazım. Biz arkadaşlar bekliyoruz, 9. sınıfız bu arada. Önümüze 10.sınıflardan bir dörtlü kaynak yaptı. Bir tane şişman eleman vardı geri geç falan dedim sinir oldum geçmedi. Sonra arkadaşlara dönerek bir tane vuracağım şimdi dedim. Gel vur hadi falan dedi. Sonra bana seni arsada öğlen bekliyorum. Seni bıçaklamazsam o***** çocuğuyum dedi. Ben de korktum sağlık bilgisi hocasına söyledim ama o bıçak kısmını anlamadı. O elemanda öyle bir anlatıyor ki neymiş bu sırasını birine vermiş kantinden bir şey almış gelmiş. Hoca da bu çocuğa hak verdi. Onların sınıfından bir arkadaşım var, bu arada bu çocuk 10.sınıf. İşte o arkadaş dedi ki bu çocuğa bulaşma falan. Ben gittim konuşmaya çalıştım konuşulacak biri değil. Okulun 2. katının penceresinden bana seslendi gel senle konuşalım diye gitmedim. Müdür yardımcısına söyleyecektim olay büyümesin diye söylemedim. Neyse ben bunu sonra gördüm falan ama bir şey demedi. O beni gördü mü artık bilmiyorum. *Bunlar olay günü yaşandı.

Bugün şenlik var diye okul aile birliği falan geldi. Bu çocuk yine geldi beni gördü gel konuşalım dedi bende hayır dedim uzaklaştım. Okul aile birliğindeki velilere söyledim şansıma teyzenin bi tanesinin çocuğu bu dediğimle aynı sınıftaymış. Gtti teyze onla konuştu sonra çocuğuda yanıma geldi korkma yumruk bile atamaz o dedi. Ben bu çocuğun numarasını falan aldım bir şey olursa diye. Sonra sınıf öğretmenime ve onun sınıf öğretmenine söyledim. Bizim öğretmen en ufak bir şey, kaş göz yaparsa bile yanıma gel dedi tamam dedim. Sonra benim arkadaş bu çocuğu gördü konuşmuş bunla. Olayı uzatcak bir şey yok falan demiş, o çocukta ben konuşmak istiyom onunla demiş arkadaşta gerek yok demiş. Sonra o çocukta demiş ki; o bana vurcam bi tane dedi ben ona sinirlendim. Arkadaşta uzatmayın işte o sana bir şey yapmasın sen ona bir şey yapma demiş çocukta tamam demiş. Ondan sonra çocuk beni görsede bakıp gözünü kaçırıyor .Annem okul aile birliğinde o da konuşmuş çocukla çocuk o an ağzımdan sinirle çıktı ben öyle bir şey yapmam demiş bu arada. *Olaydan 5 gün sonra

Evet olay bu. Bu arada çocuk beni dün çıkışta gördü öyle ağzı açık şekilde dik dik baktı. Arkadaşımda konu kapandı abartma diyordu. Cuma günü bana dik dik baktığını eve giderken anlattığımda bak kapanmamış gördün mü dedim o da evet dedi. Ablamla falan konuştum, abartma paranoyak oldun falan dedi. Sen ona bakmışın ki o da sana bakmış dedi. Dedim o zaman niye dik dik baktı. Napacak yavru kedi gibi mi bakacak diyor. Çocuk bir şey yapcak olsa seni arardı her yerde çoktan bir şey yapardı diyor. Düşünceleriniz nelerdir? Baya korkuyorum ben.
Çok boş kavgalar var cidden ya.bir şey yapıcak olsa çoktan yapardı.Yer kavgası yüzünden birine zarar verip hayatını karatacağını düşünmüyorum.

Ardahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ArdahanFıçıcı
Böyle kekolardan korkmayın sizin gibiler yüzünden daha çok bi yerleri kalkıyorlar seni bıçaklıyacağım diyen çocuğa yumruk atsan ağlar çok kasma yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Metehan Altınpolat
Hocalarım benim korkum şu. Pazartesi sınavlar var ve kelebek sistemi olacak yani sınıflar karılacak. Ya ben bu çocukla aynı sınıfa denk gelirsem? Bu arada bu çocuk baya keko fotosunu atayım. Sigara falan içiyor zincir kolye takıyor.

Neye diyeceğim hocam
Hocam çocuğun fotoğrafını acilen sil olur da denk gelir ve dava ederse o zaman gerçekten hayatın kayar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,671
Üyeler
151,265
Son üye
JesoBEY
Top Bottom