Neler Yeni

Okuldan Kacarken Yakalandim

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ya beyler devamsizlik konumuz degil disiplinlik olur muyum nasil kurtulabilirim taktik verin ailemin ogrenmemesi lazim
Müdürün ve disiplin kurulunun insafiyetine kalmış bir şey, uyarı veya kınama ilede kurtulabilirsin cezada alabilirsin

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
ya beyler devamsizlik konumuz degil disiplinlik olur muyum nasil kurtulabilirim taktik verin ailemin ogrenmemesi lazim
müdürün keyfine kalmış tamamen ,ailenin öğrenmemesi zor ,ama tatlı dille konuşmayı dene . Pişmanım birdaha asla olmaz tazından

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Beyler lise 3 um ve okudugum lise boyle duz lise gibi bir sey serseri tipler var ogle tenefusunde disari cikmak yasak gorevli cikarmiyor bizim de son 4 dersimiz edebiyatti kaciyoduk iste tellere tirnanip tam cikarken hoca gordu gel gel yapti eliyle dusundum ilk gitsem mi diye sonra yemedi kactim dun oldu bu bugun de beni yakalayan hoca geldi mudur yardimcisina soyledi mudur yardimcisi da pazartesi halledicez falan dedi ayrica hoca gitti mudure whatsapptan ismimi sinifimi falan yazdi bundan 3 gun once de okulda ki kaloriferi kirmistim yanlislikla bundan yana sikinti yok parasini vericem ama okuldan kactim bir de ustune disiplinlik olur muyum sizce basindan boyle bir olay gecen varsa ne oldugunu yazabilir mi?
Kral karda yürü izini belli etme demişler bizdede yasak ama bakıp dikkatli bir şekilde kaçıyoruz bir şey çıkmaz gibi

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
bişey olmaz gözünü korkutur geçerler bu kadar basit mevzularla uğraşmıyorlar veriyolar dilekçeyi yazıyosun savunmanı imza cart curt odadan çıkınca yırtıp atıyorlar biz kaçıp tarih hocasına dışarıda yakalandık üstüne üstlük ertesi gün ders boştu md yardımcısı geldi sordu sadece bişey demedi
kanki bizim okul da artik biktilar boyle seyler olmasindan direk islem yapiyorlar ama ben onceden temiz oldugum icin ilk defa boyle bi olay oldu belki kurtulabilirim

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
kanki bizim okul da artik biktilar boyle seyler olmasindan direk islem yapiyorlar ama ben onceden temiz oldugum icin ilk defa boyle bi olay oldu belki kurtulabilirim
bikacak derecede fazla kaçma durumu olduysa daha iyi tek değilsin bu durumdaki bişey olmaz

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
mudurun numarasini babamdan engelledim aga babam ogrenirse s*ar agzima
Eninde sonunda öğrenecek zaten, böyle yapman daha kötü.
Şöyle böyle diye anlatmalısın müdürden önce ailene

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
mudurun numarasini babamdan engelledim aga babam ogrenirse s*ar agzima
her türlü ulaşmanın yolunu bulurlar ,ama sanmam arayacaklarını hafta sonu zaten. Dur şu çocuk kaçmıştı bi velisi arayıp derdini öğrenelim diyeceklerini sanmıyom

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
yarım günde sayılsa yine de mantıksız ki, o gün okula hiç gitmese ondan daha iyi kimse de demez yani hayırdır gelmedin okula fln diye
Hocam öyle fakat bazı günlerde hocalar gelmeyebiliyor haliyle öğrencilerin haberi olmuyor erkenden, o yüzden okulda boşa durmak istemiyor insan.

Ha kaçarsanda gizlice kaçman lazım yukarıda arkadaşın dediği gibi.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
yok yazılıyoz o yönden sıkıntı ,ama mesela hastasın diyelim çıkmana izin verilmeli. Bizim kapı her zaman açık bakan eden yok
bizimde öyleydi, hatta bizim okulun ilerisinde tavuk pilavcı vardı gizli gizli tavuk pilav alıyoduk geliyoduk sınıfta yioduk çok iyi oluyodu pasodfjkdsıopfgjdsg

Top Bottom