Neler Yeni

Okulun İlk Günü Nasıl Geçti?

Reindi

80+ Silver
Kardeşim 12 ye geçmiş nasıl geçti diyorum geçmedi diyor gayet yeterli cevap

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Ahmet Sevinç

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Bir kız da yorum yapıp erkekler çok yakışıklı desin lütfen. :(

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Sınıftaki herkes özenti, sosyal medya "kölesi", saygısız, ahlaksız insanlar. Mesela kızlar, hepsi "ben lezim" diye geziniyor, karı-kız muhabbetleri yapıyor. Metallica falan dinliyorlarmış. Birkaç tanesi burçlara göre hayatını yorumluyor, tarot bakıyor. Evde cinler gezmesin diye bilmem ne çayını tütsüleyip turluyormuş salonda. Hatta yanlış yaparsa cinler gitmek yerine başka yaratıklar musallat olurmuş :D. Erkekler aşırı derecede küfürbaz - bakın normal düzeyde değil gerçekten aşırı derecede - ve saygısız. Hocalara karşı bile bağıra bağıra cevap veriyorlar, teneffüslerde birbirlerine yaslıyorlar, kemerle birbirlerini şaplaklıyorlar ve derste kesinlikle susmuyorlar. İlkokul çocukları gibiler yani. Ben bu tarz tiplerden çok hoşlanan biri değilim, okula ders için gider, öğrenir, evde tekrar eder ve günü bitiririm. Seviyesiz hareketlere karşıyım. Bu yüzden de sınıfta beni "yalaka", "ergen", "apt@l" diye yorumluyorlar :D. Ama çok da takmıyorum. Dediğim gibi o tarz kişiler kendini bir şey sanıp etrafındakileri küçümseyen yarım akıllılardan başkaları değil. Ben dersime bakar geçerim.

Son düzenleme:

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Sınıftaki herkes özenti, sosyal medya kölesi, saygısız, ahlaksız insanlar. Mesela kızlar, hepsi "ben lezim" diye geziniyor, karı-kız muhabbetleri yapıyor. Metallica falan dinliyorlarmış. Birkaç tanesi burçlara göre hayatını yorumluyor, tarot bakıyor. Evde cinler gezmesin diye bilmem ne çayını tütsüleyip turluyormuş salonda. Hatta yanlış yaparsa cinler gitmek yerine başka yaratıklar musallat olurmuş :D. Erkekler aşırı derecede küfürbaz ve saygısız. Hocalara karşı bile bağıra bağıra cevap veriyorlar, teneffüslerde birbirlerine yaslıyorlar, kemerle birbirlerini şaplaklıyorlar ve derste kesinlikle susmuyorlar. İlkokul çocukları gibiler yani. Ben bu tarz tiplerden çok hoşlanan biri değilim, okula ders için gider, öğrenir, evde tekrar eder ve günü bitiririm. Seviyesiz hareketlere karşıyım. Bu yüzden de sınıfta beni "yalaka", "ergen", "apt@l" diye yorumluyorlar :D. Ama çok da takmıyorum. Dediğim gibi o tarz kişiler kendini bir şey sanıp etrafındakileri küçümseyen yarım akıllılardan başkaları değil. Ben dersime bakar geçerim.
Ha bu arada ders anlamında da hocalar iyi gibi. En azından öğrencileri insan yerine koyup gerçekten bizim için emek veriyorlar derslerde. Ama sınıf dizaynı çok kötü. Tam öğrenci masaları ve tahtanın arasındaki küçük alanın ortasında kolon var. Tahtamız yok ve çöp kutusu da eksik. :D

Lotché

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğur
en baskın meslek lisesi olabilir daha ilk günden kılık kıyafete başladılar

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1