Neler Yeni

Okulun ilk günü hangi parfüm sıkılmalı?

Zechion

80+ Silver
Onu serbest bir günde sıkmıştım ve bu kokuyu kim böyle çok sıktı demişlerdi ben çok az sıktım demiştim inanmamışlardı sanki 10-20 fıs sıkmışım gibi oysa 3 sprey max sıkmıştım. Boğan bir koku olmasından şüpheleniyorum
Evet, keskin bir koku. Dediğiniz gibi 3'ü de birbirine benzer kokular. Size kalmış. Sizde yok fakat yaz aylarında JPG Le Beau EDT'yi de öneririm. Kendim kullanmaktayım ve baya hoşuma giden bir koku.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,220
İsim
Taha Efe
Mavi-fresh temalı parfüm sıkıp gitmek istiyorum mevsimden dolayı ama kararsız kaldım. Seçenekler fotoğrafta. Siz olsanız okulun ilk günü hangi parfümü sıkardınız? Siyah puma eşofman (ya da gri tam karar veremedim)-beyaz ve desenli tişört ile gideceğim bu kombine (kombincik) hangi parfüm daha tutarlı ve uyumlu sizce?
Seçenekler fotoğrafta:
Bimin Mavi Sport Parfümü iyidir ya 😂

Simdi bunlardan sadece Eros Muadili denedim ben o derim ama Spor-Fresh ve Odunsu olan birtane sıkıp gidin bence.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Mavi-fresh temalı parfüm sıkıp gitmek istiyorum mevsimden dolayı ama kararsız kaldım. Seçenekler fotoğrafta. Siz olsanız okulun ilk günü hangi parfümü sıkardınız? Siyah puma eşofman (ya da gri tam karar veremedim)-beyaz ve desenli tişört ile gideceğim bu kombine (kombincik) hangi parfüm daha tutarlı ve uyumlu sizce?
Seçenekler fotoğrafta:
Seçenekler fotoğrafta:
Elixir sıkıp kız tavlanır, yada sauvage Klasik takıl

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,520
İsim
Taha yücel
Seçenekler fotoğrafta:
Parfümler çok güzel hocam hangisine sıkarsanız sıkın güzel dylan blue de olabilir bende eros,dior, stronger white you var onuda önerbilirim bunların yanına

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Onu serbest bir günde sıkmıştım ve bu kokuyu kim böyle çok sıktı demişlerdi ben çok az sıktım demiştim inanmamışlardı sanki 10-20 fıs sıkmışım gibi oysa 3 sprey max sıkmıştım. Boğan bir koku olmasından şüpheleniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bleu de chanel dylan blue’nin daha hafifi gibi geliyor bana. Dior sauvage ikisinin karışımı gibi. Yada dior sauvage ve bleu de chanelin karışımı dylan blue’dir bilemiyorum üçüde %70-80 benzer birbirine koku olarak.
Ben yarın sauvage, ferrari gözlüklerleyim hocam

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
bu konu bana parfumlerinin resimlerini paylasmak icin acilmis gibi geldi.
aksi taktirde tuvalete gitmeden once de konu aciyorsundur sen...

4rael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömer Orman
Ben yarın sauvage, ferrari gözlüklerleyim hocam
Bende sanırım sauvage ileyim en kalıcısı o birde bu yaz aldım en yeni parfümüm o aralarından (bleu de chanel hariç o dün geldi) insan en yeni parfümü kullanmak istiyor valla. Bleu de chanel kokusu harika ama kalıcı değil dün gelir gelmez denedim kalıcı olsa canımı yerdi hep onunla olurdum mükemmel kokuyor çünkü. Sauvage hem kalıcı hemde güzel kokuyor mükemmel diyememde çekiciliği var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konu bana parfumlerinin resimlerini paylasmak icin acilmis gibi geldi.
aksi taktirde tuvalete gitmeden once de konu aciyorsundur sen...
Emin ol ki resimdekinden 2 buçuk katı parfümüm var ve çoğu türkiyede bulunmayan parfümler ama kış parfümü diye onları eklemedim çünkü yaz ayındayız ve yazlık parfümleri ekledim resim ve hava amacım olsa onları da eklerdim. kimseyi inandırmak zorunda değilim ama istersen onları da yanlarına ekleyip atabilirim çünkü fotodakilerden güzel parfümlerim var. Bak bakayım profilime bu konudan önce ta kaç ay önce konu açmışım her zırta konu açmıyorum. Tuvaletden önce neler yaptığımı merak etmişsin anlaşılan maalesef seni üzmek istemem ama tuvalete gitmeden önce konu açmıyorum işine bakabilirsin.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ahmet aksoy
Seçenekler fotoğrafta:
bleunun biraz gideri var da diigerleri sarmaz

Splixson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
Furkan
Ben oda kokusu sıkıcam

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Seçenekler fotoğrafta:
tek diyeceğim şudur.
İnsanlar sizin yanınızda boğulmadığı ve bu ne koku demediği ağır koku değilse herhangi birisi olur.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ahmet Yıldırım
images-2.jpeg

Top Bottom