Neler Yeni

Olmayacağını bildiğin konu hakkında bunalmak

emiliano

80+ Bronze
Beyler bir olay var özel bir durum, gerçekleşme ihtimali çok düşük hatta gerçekleşme ihtimali olmayan bir olay için ya olursa diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim bu durumu nasıl atlatırım deneyimli olanlar var mı

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
yunusemre
Beyler bir olay var özel bir durum, gerçekleşme ihtimali çok düşük hatta gerçekleşme ihtimali olmayan bir olay için ya olursa diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim bu durumu nasıl atlatırım deneyimli olanlar var mı
olmasa da olurmu?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
yunusemre
olursa sıkıntı ama olacak bir olay değil ama ben kafamın içinde ya olursa diye düşünmekten kendimi yiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam özel bir konu ya o yüzden kimseye konuşamıyorum pek açamıyorum içimi
yanı acıkcası olaya gore degısır ama sen kendını ona olmıcakmıs gıbı sartlarsan rahat edersın

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
hocam genelde bu tarz durumlarda yaşanma ihtimali olan olayın ihtimali gerçekten düşükse kendi kendime kimin başına gelmiş benim başıma gelicek diyorum ve gerçekten işe yarıyor belki sizde de yarayabilir denemenizi öneririm

emiliano

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam genelde bu tarz durumlarda yaşanma ihtimali olan olayın ihtimali gerçekten düşükse kendi kendime kimin başına gelmiş benim başıma gelicek diyorum ve gerçekten işe yarıyor belki sizde de yarayabilir denemenizi öneririm
deneyeceğim hocam olmadı bir psikoloğa gideceğim ya

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
deneyeceğim hocam olmadı bir psikoloğa gideceğim ya
şahsen psikologlarin bi işe yaradığını düşünmüyorum aslında olayı bilsek yorum yapması daha kolay olur ama özel dediğin için pek ustelemiyorum hocam unutmayın bu hayatta kendinizden değerli hiçbir şey yoktur hayırlı geceler dilerim

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,059
İsim
Sarp Yılmaz
Olsun diye bir olay o kadar çabaladım ki üzerinden 6-7 ay geçti şu anda görünce diyorum ki aslında olmaması daha mi iyi oldu diye.
o yüzden içinde o isteme duygusuyla beraber ''ya olmasa daha mı iyi olur'' duygusu da olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom