Neler Yeni

Yeni almış olduğum sistemde görüntü kalitesi düşük grafik problemi

Froster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mete
Kart'da bi sorun olduğunu'mu düşünüyorsun bence yok bendede grafikler aynıydı witcher'da iyi grafikler için detaylı ayar çekmek gerekiyor
Kartta bir sorun olup olmadığını anlamam için test programı vesaire var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Site vermek yasak mı bilmiyorum ama ben RDR ve cyber ı cracklı oynadım bitirdim, hiçbir sorun yaşamadım.
Instagramdan yazabilir misin bana metehansarıdag

Froster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mete
Site vermek yasak mı bilmiyorum ama ben RDR ve cyber ı cracklı oynadım bitirdim, hiçbir sorun yaşamadım.
Dostum bana güncel rdr2 linki bulur musun? Dlls vesaire olan içinde.

Monitör ne? Hangi marka model

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Arda doğan

KOHNELI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf KANDEMİR

Froster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mete
Ben bunu alalı 1-2 yıl oluyor fiyatı hatırlamıyorum ama 600 tl felan olması lazım. Monitörde sorun arama düşüncem şundan kaynaklı bu bilgisayarı almadan önce rx 550 4 gb li bir ekran kartım vardı o ekran kartında da bu görüntü sorununu yaşıyordum. the Witcher 3 gibi oyunlarda zaten 30 fpsi geçemediğim için suçun ekran kartında olduğunu düşünüyordum. Wolfestein the new colossous oyununda sistemimin özellikleri yetmesine rağmen gene olmuştu bu dediğim görüntü olayı. Ben de herhalde sistemden diye düşünmüştüm. Ama şimdi sistemi tamamen yeni aldım İncehesap üzerinden ve hâlâ sorun oluyor aynı sorun acaba bu sorun monitörden kaynaklı olabilir mi?

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Arda doğan
Ben bunu alalı 1-2 yıl oluyor fiyatı hatırlamıyorum ama 600 tl felan olması lazım. Monitörde sorun arama düşüncem şundan kaynaklı bu bilgisayarı almadan önce rx 550 4 gb li bir ekran kartım vardı o ekran kartında da bu görüntü sorununu yaşıyordum. the Witcher 3 gibi oyunlarda zaten 30 fpsi geçemediğim için suçun ekran kartında olduğunu düşünüyordum. Wolfestein the new colossous oyununda sistemimin özellikleri yetmesine rağmen gene olmuştu bu dediğim görüntü olayı. Ben de herhalde sistemden diye düşünmüştüm. Ama şimdi sistemi tamamen yeni aldım İncehesap üzerinden ve hâlâ sorun oluyor aynı sorun acaba bu sorun monitörden kaynaklı olabilir mi?
Monitördende olabilir aga değiş derim

Froster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mete
Monitördende olabilir aga değiş derim
Bu yaz üniversiteye gidiyorum gittiğim şehirde alacağım taşıma olayı zor biliyorsun monitörün fakat 2-3 ay beklemek istemiyorum. Ben ince hesaptan 3 ay sonra bu sorun için yazsam değişim sağlarlar mı? Sonuçta 2 yıl garantisi var ve benden kaynaklı değil?

Bir de dostum şimdi bilgisayar bileşenleri ile aram çok iyi değil monitörden kaynaklı olabilir fakat monitör böyle direkr görüntüyü çamur eder mi ya bence başka bir sorun olabilir.
Bu yaz üniversiteye gidiyorum gittiğim şehirde alacağım taşıma olayı zor biliyorsun monitörün fakat 2-3 ay beklemek istemiyorum. Ben ince hesaptan 3 ay sonra bu sorun için yazsam değişim sağlarlar mı? Sonuçta 2 yıl garantisi var ve benden kaynaklı değil?

Top Bottom