Neler Yeni

One Piece izlenir mi ?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Okuma imkanın varsa okumanı tavsiye ederim, yoksa izlenir.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pişman değilim çok güzel bir anime sadece bazı fillerları geçtim ama ana hikayeyi tam izledim

peralta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
harun yeninci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pişman değilim çok güzel bir anime sadece bazı fillerları geçtim ama ana hikayeyi tam izledim
ben şu an kuroko no basket izliyorum sonra izleyecek bir anime arıyorum one piece önerdi arkadaşlarım ama izlenir mi diye kontrol etmek istedim çünkü oldukça uzun bir anime

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
One Piece çok keyifli anime tek sıkıntısı ilk bölümler sıkabilir.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben şu an kuroko no basket izliyorum sonra izleyecek bir anime arıyorum one piece önerdi arkadaşlarım ama izlenir mi diye kontrol etmek istedim çünkü oldukça uzun bir anime
Eski çizim animeleri seni sorun etmezse başlayabilirsin ama baya bir peygamber sabrı gerekiyor üstelik her hafta pazar günü yeni bölüm geliyor tek sıkıntı Wano denilen bir sezona başladıktan sonra çizimler fazla efektli olduğu için sıkılabilirsin onun dışında bir sıkıntı yok

peralta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
harun yeninci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski çizim animeleri seni sorun etmezse başlayabilirsin ama baya bir peygamber sabrı gerekiyor üstelik her hafta pazar günü yeni bölüm geliyor tek sıkıntı Wano denilen bir sezona başladıktan sonra çizimler fazla efektli olduğu için sıkılabilirsin onun dışında bir sıkıntı yok
cizimleri kaçıncı bölümlerde modernleşiyor

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
cizimleri kaçıncı bölümlerde modernleşiyor
yani bunu söyleyemem şimdi 1. 500. yada 1000. bölümün hepsi çizimleri farklı o yüzden hangisini sevmeye başlarsın o senin zevkin ama kesinlikle izle özellikle 500 bölüm önceleri çok güzel kaliteli ve komik 500 bölüm sonrası kötü demiyorum sadece olaylar biraz daha ciddileşiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
One piece fanıyım, arkadaşlarımı ve çevremi elimden geldiğince One piece e başlattım. Kendi discordumuzda da sürekli muhabbet ediyoruz. İstersen sanada özelden davet linki gönderebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,201
Üyeler
157,915
Son üye
mahmutmertgucer
Top Bottom