Neler Yeni

opera gx veya başka tarayıcı indirme hız sorunu

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
arkadaşlar önceden crome kullanıyodum 2 haftadır opera gx e geçtim ama tarayıcı fark etmeksizin tarayıcılardaki indirme hızları neden çok yavaş yeri geliyor 50 kb hızla indiriyor bütün indirme boyunca internet hızımla alakası yok 24 dowland 5 upload var bunun sebebi nedir

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
indirmeye çalıştığın site veya link kalitesizdir. drive üzerinden bişey indirmeyi dener misin bi?

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
Mesaj otomatik birleştirildi:

crystal disk mark indirdim kanka kendi sitesinden 10 kb hızla indirdi onunla alakalı olduğunu sanmıyorum
Belki sınırlama koymuşsundur. operayı tamamen sil ve önbelleklerini de unutma sonra tekrar dene.

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
Belki sınırlama koymuşsundur. operayı tamamen sil ve önbelleklerini de unutma sonra tekrar dene.
koymadım başka bir şey indirdiğimde 1000 1500 kb ta görüyorum ama şöyle diyeyim indirdiğim şeylerin yüzde 60 ı felan yavaş düşük hız ve kendi internet hızımı yanı 2.4 mb hızı çok nadir gördüm yüzde 5 desem yeridir

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic
arkadaşlar önceden crome kullanıyodum 2 haftadır opera gx e geçtim ama tarayıcı fark etmeksizin tarayıcılardaki indirme hızları neden çok yavaş yeri geliyor 50 kb hızla indiriyor bütün indirme boyunca internet hızımla alakası yok 24 dowland 5 upload var bunun sebebi nedir
internet dowload manager dedimiz bir program var onu kur çok temiz bir şekilde indirirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
İsmail
evet onu bende düşündüm ama indirmek istemedim uzantı olarak kurmak istedim operaya da beceremedim tam varmıdır böyle bi yolu
operada nasıl etkinleştirildiğine dair tam bir fikrim yok ama chrome üzerinden basitçe etkinleştiriliyor. Operada kullanımını bilena rkadaş varsa bilgilendirebilir.

internet dowload manager dedimiz bir program var onu kur çok temiz bir şekilde indirirsin
söylendi knk :D

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic
evet onu bende düşündüm ama indirmek istemedim uzantı olarak kurmak istedim operaya da beceremedim tam varmıdır böyle bi yolu
zaten kuruyorsun da bir program olarak değil uzantı olarak ekleniyor bende mesela şuan onu kullanıyorum uzantı olarak hemde opera kullanıyorum

operada nasıl etkinleştirildiğine dair tam bir fikrim yok ama chrome üzerinden basitçe etkinleştiriliyor. Operada kullanımını bilena rkadaş varsa bilgilendirebilir.

söylendi knk :D
ben yazarken ekranımda düşmemişti ondan dolayı

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
zaten kuruyorsun da bir program olarak değil uzantı olarak ekleniyor bende mesela şuan onu kullanıyorum uzantı olarak hemde opera kullanıyorum

ben yazarken ekranımda düşmemişti ondan dolayı
hmm peki bana söylermisin opera gx e nasıl ayarlıcağımı uzantı olarak
çünkü ayrı bi uygulama olarak yüklemek istemiyorum da pc ye acaba anlatabilirmisin

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası