Neler Yeni

Yardım Oppo A74 fotoğraf çekerken donuyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
Arkadaşlar oppo a74 telefonumla fotoğraf çektikten sonra fotoyu kaydetmek için 4 5 saniye bekliyor ve bu süre içerisinde az bi şey hareket ettirirsem siyah ekran verip ana menüye atıyor. Hiç hareket ettirmemeyi başarırsam 5 saniyenin sonunda foto çekme işini tamamlayıp fotoğrafı kaydediyor. Yaklaşık 1 aydır falan durum böyle. Telefon 1.5 yıllık garanti var mı bilmiyorum hediye olarak gelmişti.
Android sürümü güncel değil bu arada

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Arkadaşlar oppo a74 telefonumla fotoğraf çektikten sonra fotoyu kaydetmek için 4 5 saniye bekliyor ve bu süre içerisinde az bi şey hareket ettirirsem siyah ekran verip ana menüye atıyor. Hiç hareket ettirmemeyi başarırsam 5 saniyenin sonunda foto çekme işini tamamlayıp fotoğrafı kaydediyor. Yaklaşık 1 aydır falan durum böyle. Telefon 1.5 yıllık garanti var mı bilmiyorum hediye olarak gelmişti.
Android sürümü güncel değil bu arada
ColorOS 13 e geçin çok daha performanslı ve çoğu sorunu çözmüşler ayrıca güncelleme yapmanıza rağmen düzelmez ise garantiye gönderin.(Varsa tabii)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oppo telefonlar birazcık sıkıntılı, çevremde kullanıp sorun yaşamayan yok maalesef bende dahil...

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ColorOS 13 e geçin çok daha performanslı ve çoğu sorunu çözmüşler ayrıca güncelleme yapmanıza rağmen düzelmez ise garantiye gönderin.(Varsa tabii)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oppo telefonlar birazcık sıkıntılı çevremde kullanıp sorun yaşamayan yok maalesef bende dahil...
Ya bozulması da sorun değil firmamıza hediye geldi de yeni telefonlar çok pahalı o biraz canımı sıkıyo akşam bi güncelleyen düzelmezse biraz böyle idare ederim. Kutusu duruyo da faturayı hatırlamıyorum var mı yok mu. Bulursam servise bi sorayım

Top Bottom