Neler Yeni

Yardım Oppo A74 fotoğraf çekerken donuyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Eren Güven
Arkadaşlar oppo a74 telefonumla fotoğraf çektikten sonra fotoyu kaydetmek için 4 5 saniye bekliyor ve bu süre içerisinde az bi şey hareket ettirirsem siyah ekran verip ana menüye atıyor. Hiç hareket ettirmemeyi başarırsam 5 saniyenin sonunda foto çekme işini tamamlayıp fotoğrafı kaydediyor. Yaklaşık 1 aydır falan durum böyle. Telefon 1.5 yıllık garanti var mı bilmiyorum hediye olarak gelmişti.
Android sürümü güncel değil bu arada

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Arkadaşlar oppo a74 telefonumla fotoğraf çektikten sonra fotoyu kaydetmek için 4 5 saniye bekliyor ve bu süre içerisinde az bi şey hareket ettirirsem siyah ekran verip ana menüye atıyor. Hiç hareket ettirmemeyi başarırsam 5 saniyenin sonunda foto çekme işini tamamlayıp fotoğrafı kaydediyor. Yaklaşık 1 aydır falan durum böyle. Telefon 1.5 yıllık garanti var mı bilmiyorum hediye olarak gelmişti.
Android sürümü güncel değil bu arada
ColorOS 13 e geçin çok daha performanslı ve çoğu sorunu çözmüşler ayrıca güncelleme yapmanıza rağmen düzelmez ise garantiye gönderin.(Varsa tabii)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oppo telefonlar birazcık sıkıntılı, çevremde kullanıp sorun yaşamayan yok maalesef bende dahil...

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ColorOS 13 e geçin çok daha performanslı ve çoğu sorunu çözmüşler ayrıca güncelleme yapmanıza rağmen düzelmez ise garantiye gönderin.(Varsa tabii)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oppo telefonlar birazcık sıkıntılı çevremde kullanıp sorun yaşamayan yok maalesef bende dahil...
Ya bozulması da sorun değil firmamıza hediye geldi de yeni telefonlar çok pahalı o biraz canımı sıkıyo akşam bi güncelleyen düzelmezse biraz böyle idare ederim. Kutusu duruyo da faturayı hatırlamıyorum var mı yok mu. Bulursam servise bi sorayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,034
Üyeler
141,787
Son üye
aece
Top Bottom