Neler Yeni

Oppo Enco Buds2 vs QCY T13 ANC

emo38

80+
Bu iki kulaklık arasından hangisi donanımsal anlamda daha iyidir?

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
Hocam şahsen Qcy öneririm. Oppo gibi telefon üreticilerinin fason ürünlerine yaklaşmayın. Qcy kalitelidir.

emo38

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şahsen Qcy öneririm. Oppo gibi telefon üreticilerinin fason ürünlerine yaklaşmayın. Qcy kalitelidir.
Haklısınız bu iki kulaklığı araştırdım batarya ve materyal kalitesi dışında, teknolojik tüm etkenlerde Qcy daha iyiymiş.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Nerden baksan 4-5 Arkadaşıma aldırdım, hepsi memnun . ANC çok kaliteli değil ama aktif edince etkisi oluyor. QCY iyi markadır üzmez. Enes özen YouTube kanalında incelemesi var bakın bence

MythPhantom

80+ Bronze
Oppo Enco Buds 2 Zamanında kullanmıştım Gayet kaliteli güzel kulaklık. Qcy nin malzeme kalitesi çok kötü bu arada ses kalitesi olarak da Oppo daha iyi.

emo38

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oppo Enco Buds 2 Zamanında kullanmıştım Gayet kaliteli güzel kulaklık. Qcy nin malzeme kalitesi çok kötü bu arada ses kalitesi olarak da Oppo daha iyi.
Evet Oppo Diyafram Sürücüsü olarak Titanyum kullanıyor. Bataryada da daha iyi. Ses kalitesini bilmiyorum ama incelemelere baktığımda inceleyen kanallarda hep Oppo'nun yanında durmuşlar. Ama kağıt üzerinde ki verilere göre Qcy daha iyi teknolojik bakımdan. Yani öyle gözüküyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerden baksan 4-5 Arkadaşıma aldırdım, hepsi memnun . ANC çok kaliteli değil ama aktif edince etkisi oluyor. QCY iyi markadır üzmez. Enes özen YouTube kanalında incelemesi var bakın bence
Tamam hocam.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,448
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
1 aydır qcy kullanıyorum. Mikrofon çok iyi. Anc idare eder. Şeffaf mod güzel. Şarjı iyi. Çok sesli ortamda sesim karşıya net ve gürültüsüz gidiyor. 500 TL'ye daha iyisi yok. Oppo yu bilmiyorum kullanmadım kullanida görmedim.

Top Bottom