Neler Yeni

🔥İndirim Oral-b pilli diş fırçası 172 TL

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Ahmet Yıldırım
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Ürünü kullandım, tavsiye etmiyorum. Yanlışlıkla falan alan olursa aman diyim. Şarjlı olanları iyi ama artık başlıkları çok pahalı.

En İyi Cevap
3
Ürünü kullandım, tavsiye etmiyorum. Yanlışlıkla falan alan olursa aman diyim. Şarjlı olanları iyi ama artık başlıkları çok pahalı.
Ben şuan kullanıyorum memnunum, sizin beğenmediğiniz nokta nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Diyarhan
En İyi Cevap
3
Pili çabuk bitiyor 2şer tane takıyorsun. Başlık değiştirmeye ayrı para. Pil de ucuz değil başlık da ucuz değil. Ve şarjlıya oranla dönüş hızı çok fark ediyor.
Hocam şarjlının da ömrü bunun kadar uzun değil şarjı ölünce cihazda ölüyor ve başlığı diğerlerine göre gayet ucuz diye biliyorum. Ben duracell 2500 mAh şarjlı piller ile kullanıyorum o yüzden batarya konusunda da bir sıkıntı çekmedim. Dönüş hızı konusuna bir yorum yapamayacağım diğerini kullanmadım ancak pil ile doğru bir orantı da olduğunu söyleyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Hocam şarjlının da ömrü bunun kadar uzun değil şarjı ölünce cihazda ölüyor ve başlığı diğerlerine göre gayet ucuz diye biliyorum. Ben duracell 2500 mAh şarjlı piller ile kullanıyorum o yüzden batarya konusunda da bir sıkıntı çekmedim. Dönüş hızı konusuna bir yorum yapamayacağım diğerini kullanmadım ancak pil ile doğru bir orantı da olduğunu söyleyebilirim.
Ben ikisini de kullandım. Dönüş hızı fark ediyor. Telefon şarjı gibi değil sonuçta şarjı uzun bir süre gidiyor. Bir kere düzgün şarj et ve çıkar. Şarj aletini kolay kolay bozabileceğini sanmıyorum.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,327
İsim
Oozdmrsm
Yaklaşık 1 senedir kullanmaktayım. Ben 120 tl iken şarjlı olanını aldım . Gidin normal fırça alın daha mantıklı. Neden mi? diş fırçasının başlığını 3 ayda bir değiştirmeniz gerekiyor. Orjinal başlıklarda baya pahalı. Amazon gibi yerlerden dörtlü başlık indirimi kovalarsanız adet olarak uyguna gelebilir ama ne gerek var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlıkları ürün parasına ya
Bu sıkıntı işte. Ben amazondan 4 lü başlığı indirimli bir şekilde adetini 40tl ye getirdim.

En İyi Cevap
3
Ben ikisini de kullandım. Dönüş hızı fark ediyor. Telefon şarjı gibi değil sonuçta şarjı uzun bir süre gidiyor. Bir kere düzgün şarj et ve çıkar. Şarj aletini kolay kolay bozabileceğini sanmıyorum.
Şarj aletini değil bataryasını kast ettim.

Top Bottom