Neler Yeni

🔥İndirim Oral B seçili diş macunlarında %100 para iadesi

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Semih Nas
şikayetvar dan bi bak bakalım ne kadar insan sorun yaşamış adamların puanı bile yok sitede ben güvenmiyorum güvenmediğimide belirttim başkalarının güvenine dokunmuyorum istiyen istediğini yapsın ama yorum yapma hakkım var
gönderimleri biraz geç yapıyorlar ben süpriz ödüllü bir şeyler yapmıştım ne olduğunu bile hatırlamıyorum 8-9 aybelkide 1 yıl sonra 4 kg ariel göndermişlerdi.
Dostum kendinize küfür ettirticeksiniz sonra suçlu biz olucaz size daha fazla bir şey yazmak istemiyorum yoksa argo birşeyler çıkacak

Birkaç saat önce almıştım yolladım fişi şuan evde baktım onaylanmış bile gereksiz prim kasmayın

Ekler

• Screenshot_2024-08-20-18-15-48-22_c0dc27f5c07cb0fb3541d6073dfd6932.jpg
    Screenshot_2024-08-20-18-15-48-22_c0dc27f5c07cb0fb3541d6073dfd6932.jpg
    256.2 KB · Hit: 64
  • Screenshot_2024-08-20-18-17-11-18.jpg
    Screenshot_2024-08-20-18-17-11-18.jpg
    239.1 KB · Hit: 65
  • Screenshot_2024-08-20-18-17-26-19.jpg
    Screenshot_2024-08-20-18-17-26-19.jpg
    239.7 KB · Hit: 63

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
rt
Dostum kendinize küfür ettirticeksiniz sonra suçlu biz olucaz size daha fazla bir şey yazmak istemiyorum yoksa argo birşeyler çıkacak

Birkaç saat önce almıştım yolladım fişi şuan evde baktım onaylanmış bile gereksiz prim kasmayın

tamam kardeş.
daha önce ben de para iadesi aldım, ben de steam kodu valorant kodu aldım, ben de indirim kodları aldım,
şikayetlerin ortada sebebi budur diye başkasına yanıt olarak paylaştık.
kusura bakmayında
ulan forum kültürü de kalmamış diş macunundan alacağın paradan tetikleyecek kendimize hakaret kastıracak ne yaptık da ağzından çıkacakları klavyene yansıtacak kadar kontrolünü kaybetme noktasına geliyorsunuz,
deneyim paylaşıyorsun birileri trigerlanıyor nası insansınız anlamıyorum ki.

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Semih Nas
tamam kardeş.
daha önce ben de para iadesi aldım, ben de steam kodu valorant kodu aldım, ben de indirim kodları aldım,
şikayetlerin ortada sebebi budur diye başkasına yanıt olarak paylaştık.
kusura bakmayında
ulan forum kültürü de kalmamış diş macunundan alacağın paradan tetikleyecek kendimize hakaret kastıracak ne yaptık da ağzından çıkacakları klavyene yansıtacak kadar kontrolünü kaybetme noktasına geliyorsunuz,
deneyim paylaşıyorsun birileri trigerlanıyor nası insansınız anlamıyorum ki.
tam olarak yalan bilgi verip beni de yalancıymışım gibi çıkarıyorsunuz? ne yapayım birde üstüne teşekkür etmemi mi bekliyorsun?
o ssleri atmasam yine boş boğazlığa devam edeceğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam sizin gibiler forumda çok benim sinirlenmem de gayet normal şimdi de ne hikmetse ssleri görünce başka konuya saptırıp kendini haklıymış gibi göstermen de çok gülünç bir durum daha bu konuya yanıt atma sizin gibiler yüzünden konunun dışına çıkıyor yararlanmak isteyen arkadaşlar var bilgine
yani tek kendini düşünme

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
deneyen varmı riyal mı fake mi

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Şahin
Ürünlerde sepete ekle gibi bir tuş yok bende mobil olduğundan dolayı mı acaba

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
rt
tam olarak yalan bilgi verip beni de yalancıymışım gibi çıkarıyorsunuz? ne yapayım birde üstüne teşekkür etmemi mi bekliyorsun?
o ssleri atmasam yine boş boğazlığa devam edeceğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam sizin gibiler forumda çok benim sinirlenmem de gayet normal şimdi de ne hikmetse ssleri görünce başka konuya saptırıp kendini haklıymış gibi göstermen de çok gülünç bir durum daha bu konuya yanıt atma sizin gibiler yüzünden konunun dışına çıkıyor yararlanmak isteyen arkadaşlar var bilgine
yani tek kendini düşünme
kardeşim bak biri bir şey paylaşmış
direk şikayet varı atmış onu alıntılamışım üstüne kalmış nasıl bir üslüpla etiketleyip konuşmuşsun.
sana kampanyadan yararlanma mı dedik? p&g parayı geri mi vermiyor dedik? nerede yalan bilgi vermişim adım adım kazandan kadınlar bilire bana bak uygulamasından pek çok kampanyasına kullanan biriyim deneyimimi paylaşmışım, neyine kuruluyorsun bunun.

haksızım kardeş konunu baltaladım. yararlanmak isteyenlere malum oldum. seni de yalancı çıkardım özür dilerdim ama kendimi hala haklı görüyorum. Kullanıcı deneyimimi paylaşarak tek kendimi düşündüğüm için herkesten özür diliyor.
sen hariç herekese iyi akşamlar.

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Semih Nas
deneyen varmı riyal mı fake mi
deneyip ssleri paylaştım hocam konudaki ilerleyen mesajlarda mevcut
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünlerde sepete ekle gibi bir tuş yok bende mobil olduğundan dolayı mı acaba
hocam ürünü marketten alacaksınız fişinizi asla unutmayın sonra siteye girip fişi yükleyeceksiniz
aldığınız ürünü attığım listede olup olmadığına dikkat edin barkodları kontrol ederek emin olabilirsiniz

eren28tr

80+ Platinum
deneyip ssleri paylaştım hocam konudaki ilerleyen mesajlarda mevcut

hocam ürünü marketten alacaksınız fişinizi asla unutmayın sonra siteye girip fişi yükleyeceksiniz
aldığınız ürünü attığım listede olup olmadığına dikkat edin barkodları kontrol ederek emin olabilirsiniz
yoksa sen o musun?

Keyfen

80+ Bronze

Çocuk küfür müfür hayırdır sen klavye erkekliğini kendine sakla prim felanda kastığımız yok konu açılmış yorumumu yapıyorum kaldıramıyosan git evde duvara karşı anlat kimse cevap veremesin sende mutlu mesut evinde oturursun

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Semih Nas
yoksa sen o musun?
o kim? konuyu paylaştıktan sonra kampanyayı yaptım attım ssleri

Çocuk küfür müfür hayırdır sen klavye erkekliğini kendine sakla prim felanda kastığımız yok konu açılmış yorumumu yapıyorum kaldıramıyosan git evde duvara karşı anlat kimse cevap veremesin sende mutlu mesut evinde oturursun
çok konuşma konuyu da kirletme

Keyfen

80+ Bronze
o kim? konuyu paylaştıktan sonra kampanyayı yaptım attım ssleri

çok konuşma konuyu da kirletme
adabını bil o halde boş tehditlerle gelme bana

Top Bottom