Neler Yeni

Yardım ort. 2 3 haftada sıfırdan biten hikaye oyunu önerisi var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uğur Deniz
Sistemim 8 gb ram 1650 şeklinde ve laptop. oynamak için eski oyunlarını ve serisini oynama zorunluluğu olmayan , yani hikayesi ile eski oyunları çok bağlı olmayan ve sıfırdan başlayıp 2 3 haftada bitirebileceğim hikaye oyunları önerilerinizi bekliyorum . ( örneğin serinin üçüncü oyunu olan ama direkt önceki oyunları oynamadan 3 . oyundan başlanabilen hikaye oyunu )

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Gurkan
Sistemim 8 gb ram 1650 şeklinde ve laptop. oynamak için eski oyunlarını ve serisini oynama zorunluluğu olmayan , yani hikayesi ile eski oyunları çok bağlı olmayan ve sıfırdan başlayıp 2 3 haftada bitirebileceğim hikaye oyunları önerilerinizi bekliyorum . ( örneğin serinin üçüncü oyunu olan ama direkt önceki oyunları oynamadan 3 . oyundan başlanabilen hikaye oyunu )
rdr2 var ama sistemin kaldırırmı bilemem

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Eğer oynamadiysan God of war. Serinin hiç bir oyununu oynamadım ama çok zevk aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,558
Üyeler
151,571
Son üye
rvnchx
Top Bottom