Neler Yeni

Orta okul sonda disipline gidersem ne olur?

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Müdür beni tanıyor okulda il birincisi olup temsil etmiştin tenisten
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 kişiyi ayarlarım duyanlardan
Tamam o zaman sorun olmaz hatta hocaya karsi dava acarsiniz tazminat bile alirsiniz para durumunda kitliktaysiniz sahsi olarak su anda

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Arkadaşlar bugün derse arkadaşım saçın kaç cm diye sordu benimde saçım uzun bende farklı bir şey söyledim ondan sonra hoca duymuş öğretmenler odasında anlatmış müdür beni odasına çağırdı özür dileyin fln dedi işte tam hocadan özür diliemeye gittim hoca boşa özür dileme müdür affetmiş olsada ben disiplin kuruluna verdim seni dedi ne olur hangi cezayı alırım nitelikli okulu kazanırsam sıkıntı çıkarmı vs bilgilendirirseniz sevinirim
Bişey olmaz şu an lisedeyim ortaokulda bı kaç kere gittim bı cacık olmadı. Yinede dikkatli olun

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
bir şey olmaz kanka bizde geçtik o yollardan :D

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Arkadaşlar bugün derse arkadaşım saçın kaç cm diye sordu benimde saçım uzun bende farklı bir şey söyledim ondan sonra hoca duymuş öğretmenler odasında anlatmış müdür beni odasına çağırdı özür dileyin fln dedi işte tam hocadan özür diliemeye gittim hoca boşa özür dileme müdür affetmiş olsada ben disiplin kuruluna verdim seni dedi ne olur hangi cezayı alırım nitelikli okulu kazanırsam sıkıntı çıkarmı vs bilgilendirirseniz sevinirim
Boş ver görmüyormusun benim saçımı profil resminden takmayacaksın bazı gereksiz konuları her şey bitti saç mı oldu mesele ? Şimdi ki konumuz erkek saçı nasıl olmalı kadın saçı nasıl olmalı mı ? Ne günlere kaldık cidden ya uzat geç arkadaşım bak kendine müzisyene o bile takmıyordur senin bu meseleni.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Paraya ihtiyacımız yok Allah’a şükür sadece üzerimizde birey olmadığından dolayı burs alıyorum onura oyuna atıyorum burs kesilirmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum arkadaşımın sevdiği kızın saçının boyu benle aynı olabilir olasılık
Ceza almazsin diyorum bir sey olmaz ugrasirim diyorsan annen baban da yanasirsa karsi dava ax tazminat karari verilmezse icra davasi sc mahkeme karari senin leyhine olursa savunma olarak arkadaslarim duymasaydi egitim hayatima zarari olabilirdi vesaire dersin

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ya emin olamıyorum bizim okula 2 aylık birisi gelmişti başka okuldan atıldığından 7.sınıftı bizim okulda birini bıçakladı diye atıldı yani atıyorlar okuldan
O işin içine polis de girer.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Hocanın dalga geçtiğini falan anlatma öncelikle. Disipline verse bile gidip bunları anlatınca, arkadaşında seni onaylarsa hiçbir şey olmaz. Zaten önceden bir vukuatın da yoksa bir daha olmasın der yollarlar. Hiç böyle bir şey yaşamadım ama yaşayanları gördüğüm kadarıyla böyle oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,350
Üyeler
141,703
Son üye
Aegeannn
Top Bottom