Neler Yeni

Orta okul terk biri ne iş yapar

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Kadir
Arkadaşlar merhaba ben 5. Sınıf orta okul terkim ne iş yapabilirim önerileriniz nedir şuan kaçıncı sınıfim bilgim yok memlekte okuyordum istanbula gelince orta okul terk kaldım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,846
İsim
göksel yurtcan
garsonluk sanayide çıraklık vb. yapabilirsiniz hocam

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
hocam eğer merakınız veya bilginiz var ise sanayi iyidir. hem işte ilerlerseniz kendi işinizi vs. kurabilirsiniz, para var.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berat Özdemir
Cokmu kötü idare ddilmez mi
Hocam gerçekten çok kötü ve ilk kez gideceğin için ezerler ve beceremediğin zaman azarlarlar ve belirli bir işin olmuyor herşeyi sana yaptırıyorlar ve pek fazla bir para yok günlük 800-1200 arası değişiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cokmu kötü idare ddilmez mi
Eğer para fazla önemli değil ise berberde çıraklık yapıp işi öğrenebilirsin

Hanaz

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba ben 5. Sınıf orta okul terkim ne iş yapabilirim önerileriniz nedir şuan kaçıncı sınıfim bilgim yok memlekte okuyordum istanbula gelince orta okul terk kaldım
Ne iş bulursan

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berat Özdemir
Ortaokul ?

Çoğu iş lise diploması istiyor ve 16 yaşındayım
Hocam siz en iyisi berberde çıraklık yaparak mesleği öğrenin ve açık liseye kayıt yapın hem mesleği öğrenin hemde açıktan liseyi bitirin

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Kadir
Hocam siz en iyisi berberde çıraklık yaparak mesleği öğrenin ve açık liseye kayıt yapın hem mesleği öğrenin hemde açıktan liseyi bitirin
Hocam bir şey sorucam ben şimdi 5. Sınıfta bıraktım şuan 16 yaşındayım açıktan okuduğum zaman evde çalışıyorum dimi ve lgs ye kendimden küçüklerle mi giricem memleketteki okulda hala kaydım var devamsızlık aşırı fazladır ama 5. Sınıfta bırakmıştım 7. Sınıfa geçirmişler mıdır

Hocam bir şey sorucam ben şimdi 5. Sınıfta bıraktım şuan 16 yaşındayım açıktan okuduğum zaman evde çalışıyorum dimi ve lgs ye kendimden küçüklerle mi giricem memleketteki okulda hala kaydım var devamsızlık aşırı fazladır ama 5. Sınıfta bırakmıştım 7. Sınıfa geçirmişler mıdır
Şuan normalde net 11. Sınıf filandim

Top Bottom