Neler Yeni

orta saha krampon önerisi

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
evet çünkü nike.com dan aldığın ürün yurt dışından geliyor hocam. nike air zoom güzel krampon ama stok zor bulunuyor senin ayak numarana göre.
hocam peki air zoom kolay patlar mı kaç ay gider

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
Hocam Puma Future modellerinede bakabilirsin yeni modeller biraz pahalı olabilir ama. Onun dışında Adidasın copa modelleri vardı vintage onlar baya güzel fiyatlarına bakıp alabilirsiniz. Nike dışında farklı modellerde yazmak istedim.

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Furkan Aykaç
nike dan 11 12 kere krampon değiştiren olarak eğer defansif tarzın varsa tiempo öneririm sağa sola dönüşlerde ve patlamalarda gayet kullanışlı.
klasik on numara ya da 8 diyorsan phantom öneririm küçük ayakkabılar veya adidastan toni krosun giydiği ayakkabıyı öneririm çünkü topa vurma hissiyatı ve şut hissiyatı iliklerine kadar hissettiren bi ayakkabı şuan mevcut mu bulabilir misin bilmiyorum ama benzerini alabilirsinm
Mesaj otomatik birleştirildi:

nike dan 11 12 kere krampon değiştiren olarak eğer defansif tarzın varsa tiempo öneririm sağa sola dönüşlerde ve patlamalarda gayet kullanışlı.
klasik on numara ya da 8 diyorsan phantom öneririm küçük ayakkabılar veya adidastan toni krosun giydiği ayakkabıyı öneririm çünkü topa vurma hissiyatı ve şut hissiyatı iliklerine kadar hissettiren bi ayakkabı şuan mevcut mu bulabilir misin bilmiyorum ama benzerini alabilirsinm
sade al yok şöyle böyle boğazlıymış böyleymiş ne varsa eskilerde var kankam

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ

sade al yok şöyle böyle boğazlıymış böyleymiş ne varsa eskilerde var kankam
Hocam phantom serisinden önerebileceğiniz var mı
Bunu düşünüyordum bu iyi midir

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Furkan Aykaç
Bunların profunu almadigim sürece bı işe yaramaz bana göre

Hocam phantom serisinden önerebileceğiniz var mı
Bunu düşünüyordum bu iyi midir
Phantom değilde adidastan onereyim

Bunların profunu almadigim sürece bı işe yaramaz bana göre

Phantom değilde adidastan onereyim
İlla Nike dersen bunlar var

https://www.nike.com/tr/t/zoom-mercurial-vapor-15-academy-mg-çoklu-zemin-kramponu-TmVVRN

https://www.nike.com/tr/u/custom-ph...-10001417?mid=3385041660&sitesrc=nikebyyoupdp

Bu modelden bulabilirsen bunu da önerebilirim

Son düzenleme:

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Hocam orta saha iseniz adidas tercih etmelisiniz bence. Alakası varmı bilemem ama günümüze kadar olan çoğu yıldız orta sahalar adidas tercih ediyor. Tabii size kalmış.

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
orijinal değil fakat kaliteli güvenilir bir site sağlam krampon arkadaşım kullanıyor sorun yaşamadı

burada 1150 TL arkadaşım burdan aldı ama kramponx daha kalitelidir

sorun yaşamazsınız ikisindede
teşekkürler hocam

Top Bottom