Neler Yeni

Orta Segment Masaüstü Kasa Önerisi

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Shoto Todoroki
4060lı sistem 25bintl etmez isterse en kral parçayı koysun
Ddr4 ise evet etmez ona bakmadım her sistemi güzel demedim zaten o konuda haklısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marka ismene çok aldanmayın önemli olan fiyatına göre verdiği performans
Yinede 40k lık sistem alıcaksam işine gelip twinmos ram twinmos ram aigo kasa koymaması lazım.

Gustavo31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muzaffer Tema
Ddr4 ise evet etmez ona bakmadım her sistemi güzel demedim zaten o konuda haklısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yinede 40k lık sistem alıcaksam işine gelip twinmos ram twinmos ram aigo kasa koymaması lazım.
Bütün sistemler neredeyse berbat 2-3 Tane Normal Fiyata Sistem Koymuşlar Kazık

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Baran Çiftçi
Hocam siz kendi ihtiyaçlarınızı bildiğiniz için en son siz karar vereceksiniz. İnsanlar sadece fikir belirtiyor süzgeç sizsiniz sonuçta.
Haklısın kral ancak şöyle, tam ikna oluyorum kafamda tamam diyorum alıcam, pat bi yorum okuyorum o para o sisteme verlmez, başka sistem arıyorum garip herkesin karşıt olduğu bişi var 7700XT ekran kartı kafama yatıyo sistemi topluyorum birisi diyo 4060Ti alınır 4060Ti li sistemlere bakıyom +5bin , sistemi atıyorum diyo pahalı ee ucuzu nerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Haklısın kral ancak şöyle, tam ikna oluyorum kafamda tamam diyorum alıcam, pat bi yorum okuyorum o para o sisteme verlmez, başka sistem arıyorum garip herkesin karşıt olduğu bişi var 7700XT ekran kartı kafama yatıyo sistemi topluyorum birisi diyo 4060Ti alınır 4060Ti li sistemlere bakıyom +5bin , sistemi atıyorum diyo pahalı ee ucuzu nerde
Valla kral bazen sadece diceksin bunu aldım kazıklandım ama mutluyum. Sonra hayatına devam edeceksin. Kısaca çok takmayacan :D

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Gurkan
7700xt 4060 ve tı 8g modelıne gore daha performanslı oyuzden 7700xt

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Shoto Todoroki
Bütün sistemler neredeyse berbat 2-3 Tane Normal Fiyata Sistem Koymuşlar Kazık
Valla hepsi kazık olsa bile alınır adamlar kimsenin yapmadığını yapmış vade farksız 6 taksit imkanı vermişler herkes o yüzden gaminggene yöneliyor akıllıca hareket.

Top Bottom