Neler Yeni

Osu, Valorant için mouse pad önerisi

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Osu, Valorant gibi kendimi geliştirmeye yönelik oyunlar oynuyorum genelde, bütçesi önemli değil. Güzel kaliteli mouse pad önerir misiniz??
mousepad uzmanlık alanım control seviyorsan

lethal gaming saturn
aqua control plus
xtrfy gp4

speed seviyosan

endgame mpc450
lethal gaming mercury

hibrit seviyosan

artisan hien
skypad 3.0
Valorant için mpc 450 vs tiger long teng vs aqua control plus seç bakalım reis
kankam bambaşka mousepadler hepsi. biri control biri speed diğeri hibrit sen nasıl bir şey istiyosun

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan

lethal gaming saturn
aqua control plus
xtrfy gp4

speed seviyosan

endgame mpc450
lethal gaming mercury

hibrit seviyosan

artisan hien
skypad 3.0
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankam bambaşka mousepadler hepsi biri control biri speed diğeri hibrit sen nasıl bir şey istiyosun
çok hızlı mı kaysın orta hızlı mı yoksa ikisinin arası mı
Daha önce hiç speed veya control kullanmadığım için bir şey diyemem. Oynadığım oyunlara göre senin speed control veya hibrit mouse pad e ihtiyacın var şunu alabilirsin gibisinden öneri yapabilirsin.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Daha önce hiç speed veya control kullanmadığım için bir şey diyemem. Oynadığım oyunlara göre senin speed control veya hibrit mouse pad e ihtiyacın var şunu alabilirsin gibisinden öneri yapabilirsin.
kimse öyle bir şey diyemez malesef çok kişisel bir konu. madem öyle kendime göre öneri yapayım ben çok hızlı mousepadleri sevmiyorum kullanması keyifli ama kontrol etmesi zor.

bana control veya speed-control arası mousepad lazım senin yerinde olsam tercihim artisan hien veya artisan hayate otsu olurdu. e sporcuların %70'i artisan %20'si qck %10'u diğer mousepadleri kullanıyor

wtbkOO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
wtbkOO
Hibrit alacaksan GP4 yada klasse iş görür artisan baya pahalı bence hiç gerek yok. İkisinden birini al geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
kimse öyle bir şey diyemez malesef çok kişisel bir konu. madem öyle kendime göre öneri yapayım ben çok hızlı mousepadleri sevmiyorum kullanması keyifli ama kontrol etmesi zor.

bana control veya speed-control arası mousepad lazım senin yerinde olsam tercihim artisan hien veya artisan hayate otsu olurdu. e sporcuların %70'i artisan %20'si qck %10'u diğer mousepadleri kullanıyor
Artisan modelleri Türkiyede yok sanırım. Long teng alabilirmiyim onun YERİNE? Sonuç olarak oda yarı control yarı speed.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Artisan modelleri Türkiyede yok sanırım. Long teng alabilirmiyim onun YERİNE? Sonuç olarak oda yarı control yarı speed.
evet türkiyede yok yurtdışından getirmen lazım 2 haftada geliyor. tabi longtengde alınabilir kötü mousepad değil. çok hızlı bişey istemiyosan pişman etmez. hızlı istiyosanda endgame falan alcan. tavsiyem önce ne istediğine karar ver. swarcowun mousepadler hakkında birkaç videosu var izlemeni öneririm

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Osu, Valorant gibi kendimi geliştirmeye yönelik oyunlar oynuyorum genelde, bütçesi önemli değil. Güzel kaliteli mouse pad önerir misiniz??
Trendyoldan Xrades alabilirsiniz. Osu da asus tuf gaming m3 mouse umla gayet iyi iş çıkarıyor.

lethal gaming saturn
aqua control plus
xtrfy gp4

speed seviyosan

endgame mpc450
lethal gaming mercury

hibrit seviyosan

artisan hien
skypad 3.0

kankam bambaşka mousepadler hepsi. biri control biri speed diğeri hibrit sen nasıl bir şey istiyosun
Hocam Msi agility gd70 hangi sınıfa giriyor? Almanyadan getirttim ama mousepadlerden anlamam pek. Ama dokusu steelseries qck medium rgbden daha kaliteli. Steelseries'i elden çıkardım.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam Msi agility gd70 hangi sınıfa giriyor? Almanyadan getirttim ama mousepadlerden anlamam pek. Ama dokusu steelseries qck medium rgbden daha kaliteli. Steelseries'i elden çıkardım.
valla ne desem yalan olur bende pek bilmiyorum eskiden msi'ın ekran kartlarına koyduğu mousepad vardı ondansa A veya B'ye gelir
S+
A
B
C
D
F

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
valla ne desem yalan olur bende pek bilmiyorum eskiden msi'ın ekran kartlarına koyduğu mousepad vardı ondansa A veya B'ye gelir
S+
A
B
C
D
F
Bu mouse pad i almaya karar kıldım. Sizlerde ürünü incelerseniz çakma falan değilse alıyorum.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Bu mouse pad i almaya karar kıldım. Sizlerde ürünü incelerseniz çakma falan değilse alıyorum.
tiger longtengin çakması 😀 ama kaplama kalitesi dışında aralarında fark yok kumaşları falan aynı fabrikadan çıkma. bu bütçede önerdiğim bir mousepad alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
tiger longtengin çakması 😀 ama kaplama kalitesi dışında aralarında fark yok kumaşları falan aynı fabrikadan çıkma. bu bütçede önerdiğim bir mousepad alabilirsin
Orjinalinin linkini atarmısın?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,696
Üyeler
142,794
Son üye
eymendrk
Top Bottom