Neler Yeni

Öneri Otobüste müzik dinlemek için kulak üstü kulaklık önerisi

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Basslar benim için de önemli. Ama dendiği gibi zayıf değil. Fazlası fazla olur yani. Gerçi ben ayarlamalar yapıyorum kullandığım cihazda. Spotify'da Bass %80 civarında açık.
bakıcam hocam ama bu konuda yinede üzdü doğrusu. Basları çok arttırıncada diger sesler azalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka direkt qcy h4 al. Kulak içi kulaklıktan geçtim, öncesinde şarkı dinlemiyormuşum.
İlk defa anc kullandım ve anc si harika otobüs, minibüs gibi sabit sesleri sonuna kadar kesiyor. Arkadaşlarımın kulaklığı dan daha iyi anc si var(qcy ht05 falan).
Şarj süresi olarak harika fabrika verileri 60 saat anc kapalı, 50 saat anc açık ama ben test etmedim aşağıdaki videoyu izle orda anlatıyordu.
Ama ses seviyesi bir tık kısık geliyor. Güzel bir eq ayarı yapmak şart. Dinlediğim şarkılara göre ben böyle birşeyler yaptım deneyebilirsin.
Hem ses yeterli düzeye çıktı hem basslar tam istediğim gibi.
Alıntıyı görüntüle

Bu aklımda dursun hocam zaten ya bunu yada başka bi kulak içi önerdiler onu alıcam, kararsız kaldım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bakıcam hocam ama bu konuda yinede üzdü doğrusu. Basları çok arttırıncada diger sesler azalıyor

Evet, ben de yeni öğrenmiş oldum Q10i'nin Basslarının zayıf olduğunu ama dediğim gibi eksikliğini yaşamadım. Gayet severek kullanıyorum.

Mert

80+ Silver
30 dolar seviyesinde yüksek bir kalite bekleme ancak Anker bu fiyatta en çok tavsiye edilen ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İsrafil Bedir
Qcy h4

QCY H4 1000 TL civarı bulursan al.
1 aydır aktif olarak hem PC de hemde mobilde kullanıyorum PC de CS ve valo dahi oynuyorum oyun modu açıkken 1.5k dahi olsa alırım ki hatta yedeğini alacağım çok sevdim fiyatı daha yukarılarda olmalı bence sevmediğim bir tane eksik noktası var çok baktım ama yedek kulak padlerini göremedim uzun vadede yedeği olsaydı şahane olurdu bir de şöyle sağlam ve güzel bir taşıma kabı bulsam şahane olucak

anladım hocam teşekkürler, şuan listemde, en son karar verip alacağım

Anladım hocam, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Bazı yorumlar korkutuyor ama listeme atayım yine
hangi yorumlar hocam 900 eder mi bilmem ben 150ye aldım indirim sevgililer gunu seyi kupon derken 400 lıradan 150 ye dusmustu sans işte ben rahatım valla :)

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Fatih
Bende alcam kulakta nasıl duruyir kabamı bir de foto atarsan sevinirim kafanın üstünde takılı halde
Hocam kendimi atamam, internette videoları var. Kulağı tamamen kapatıyor, benim çenem keskin bende kaba durmuyor ama sizi bilemem.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
hangi yorumlar hocam 900 eder mi bilmem ben 150ye aldım indirim sevgililer gunu seyi kupon derken 400 lıradan 150 ye dusmustu sans işte ben rahatım valla :)
Bluetooth özelliğini yitirmesi ve kablo kopması vb. yada bluetooth modundayken daha düşük bir ses kalitesi vermesi gibi

EfkaSlatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Kafalı
Qcy h4

1 aydır aktif olarak hem PC de hemde mobilde kullanıyorum PC de CS ve valo dahi oynuyorum oyun modu açıkken 1.5k dahi olsa alırım ki hatta yedeğini alacağım çok sevdim fiyatı daha yukarılarda olmalı bence sevmediğim bir tane eksik noktası var çok baktım ama yedek kulak padlerini göremedim uzun vadede yedeği olsaydı şahane olurdu bir de şöyle sağlam ve güzel bir taşıma kabı bulsam şahane olucak
Hocam qcy h4'te kablolu kullanımda bir taraftan ses gelmiyor diye bir şey okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Var mı böyle bir sıkınıtısı?

Top Bottom