Neler Yeni

Oyun alacağım ne önerirsiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem
Beyler merhaba fc24 ve rdr2 almayı dusuyorum ikisi 554 TL geliyor bide sistemım ryzen 5500 1660 super 1 tb m2 bide 8

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
fc 24 futbol oyunu oynamayan birini sarar mı ? alıp kariyer vs kassam. rdr tavsiye ederim sistemin muhtemelen orta ayarlarda akıcı oynatacaktır lakin ramin 8gb sanırım minimum 16 yapmalısın. Birde rdr başta sıkıcı gibi gelebilir ama hikayeye bir kere kapılınca bırakasın gelmiyor oyun yavaş açılıyor biraz yavaş başlıyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıyımda zamn gelırse ılerde 8 tam alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_3422.png

İkisinin fiyatı nasıl

Son düzenleme:

Altan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Altan D.
Metro Exodus'a bakabilirsin o da indirimdeydi.

Alıyımda zamn gelırse ılerde 8 tam alırım

Alıntıyı görüntüle

İkisinin fiyatı nasıl
Nays ile alırsan 475'e gelir

ben dün fifa 24 rdr2 ve bf 2042 aldım alınır her türlü fiyatlar çok iyi şuan

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113