Neler Yeni

Oyun arkadaşı ve Ekip

Yami Yugi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yami
Merhabalar, Ben oyun arkadaşı(ları) arıyorum. Yaşım 27 (Evet 27)
Belli başlı oynadığım bir oyun yok. Tamemen keyfime göre değişiklik gösteriyor.
Genel olarak amacım bir ekip kurup, oyunlar oynamak, muhabbet sohbet etmek, yeni çıkacak ve çıkmış oyunları keşfetmek. Discord grubu kurmak. (Belki ilerde ekipçe twitch yayını yapmak.)
Örnek olarak ekipçe feign, the quarry, Fall Guys vb oyunlar oynamak.

Biliyorum çoğu arkadaşların oyunlar konusunda bütçe sıkıntısı veya donanım sıkıntısı oluyor. Ben herkese hitap edebilen bir ortam kurmak istiyorum ve bu ekip ile oynayabildiğimiz, gırgırımızı yapabildiğimiz eğlenebileceğimiz bir ortamı yaratmak istiyorum.

Toksikliğe karşı tahammülüm yok, oyun oynarken tamamen eğlenmeye ve keyif almaya bakarım ve karşımda ki insanlardan da bunu beklerim. Oyun oynayan arkdaşlarım yok onun için bende bir ekip kurmak istiyorum.

Steam Profilim - Discord: yamiyugi97

(Valorant, CS-GO oynamayı sevmiyorum)

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,087
İsim
Mert Can Ergün
Online olarak hangi oyunlar var

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Merhabalar, Ben oyun arkadaşı(ları) arıyorum. Yaşım 27 (Evet 27)
Belli başlı oynadığım bir oyun yok. Tamemen keyfime göre değişiklik gösteriyor.
Genel olarak amacım bir ekip kurup, oyunlar oynamak, muhabbet sohbet etmek, yeni çıkacak ve çıkmış oyunları keşfetmek. Discord grubu kurmak. (Belki ilerde ekipçe twitch yayını yapmak.)
Örnek olarak ekipçe feign, the quarry, Fall Guys vb oyunlar oynamak.

Biliyorum çoğu arkadaşların oyunlar konusunda bütçe sıkıntısı veya donanım sıkıntısı oluyor. Ben herkese hitap edebilen bir ortam kurmak istiyorum ve bu ekip ile oynayabildiğimiz, gırgırımızı yapabildiğimiz eğlenebileceğimiz bir ortamı yaratmak istiyorum.

Toksikliğe karşı tahammülüm yok, oyun oynarken tamamen eğlenmeye ve keyif almaya bakarım ve karşımda ki insanlardan da bunu beklerim. Oyun oynayan arkdaşlarım yok onun için bende bir ekip kurmak istiyorum.

Steam Profilim - Discord: yamiyugi97

(Valorant, CS-GO oynamayı sevmiyorum)
Şuan sistemim çok iyi değil ancak sohbet için gelebilirim

Top Bottom