Neler Yeni

Oyun bulamıyorum oyunsuz kaldım

Merhabalar , başlıkta da okunduğu gibi oyunsuz kaldım .
Oyun önerebilir misiniz lütfen
Bitirdiğim, bildiğim, sevdiğim yada oynayıp ta sevmediklerim oyunlar şunlar ( bunlardan önermezseniz sevinirim) :
Metro
Doom Eternal
Witcher
Crysis
Tomb Raider
RDR2
Hitman
Cyberpunk 2077
Hades
Souls serisi
Undertale
Sekiro
Mount And Blade
Portal
Half-Life

First person, rpg , aksiyon tarzı oyunları severim bulmacalı oyun pek sevmem öneriniz varsa yazarsanız sevinirim (uzuvların kopmalı oyunlar gerçekçiliğinden dolayı daha çok hoşuma gidiyor)
Şu sıralar beni online oyunlar sarmıyor offline hikayesi akıcak oyunlar önerirseniz sevinirim ^^

Son düzenleme:

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
1611226686138.png

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,730
İsim
Gtx 1090Tİ
Bitirdiğim, bildiğim, sevdiğim yada oynayıp ta sevmediklerim oyunlar şunlar ( bunlardan önermezseniz sevinirim) :
Metro
Doom Eternal
Witcher
Crysis
Tomb Raider
RDR2
Hitman
Cyberpunk 2077

First person, rpg , aksiyon tarzı oyunları severim bulmacalı oyun pek sevmem öneriniz varsa yazarsanız sevinirim (uzuvların kopmalı oyunlar gerçekçiliğinden dolayı daha çok hoşuma gidiyor)
Şu sıralar beni online oyunlar sarmıyor offline hikayesi akıcak oyunlar önerirseniz sevinirim ^^
buradaki oyunlar ilaç gibi

ViaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Burak
Instagram
burak.vian
Metro
Doom Eternal
Witcher
Crysis
Tomb Raider
RDR2
Hitman
Cyberpunk 2077

dying light + dlcleri indirimde deluxe edition 30 tl ye düşüyo (sadece dying light da 20,39)

Top Bottom