Neler Yeni

OYUN HESABI TİCARETİ NE KADAR RİSKLİ?

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kermit El-Memati
5 sene evvel Mahallemizde kutay diye bir abimiz vardı, sadece pubg mobile hesapları alıp satarak güzel para kırıyordu ve tek uğraşı buydu. Şuan bir şahıs şirketi var. Sizce oyun ticaretine girmek ne kadar riskli? bildiğiniz gibi oyunlara güncelleme geldiğinde değer kayıpları vs. yaşanabiliyor oyun hesabı elinizde kalabiliyor yani böyle şeylerin ihtimali var. Bunlara göz önünde bulundurursak bu iş mantıklı mıdır? Bu alanda fikri ve tecrübesi olan lütfen söyleyiversin internette net bilgiler yok.

aakif

80+ Bronze
Sade pubg mobile hesaplarıyla çok ilerleyemezsin, bir çok hesap satış sitesi var ve büyük mağazalar var onların seviyesine ulaşabilirsin maksimum benim bir arkadaşım hesap satış sitelerinin birinde isim vermiyorum yasak mı bilmediğimden lol ve valorant hesabı al satıyla sanırsam 120 işlemden 13 bin cebine atmıştı çok zaman ayırırsan daha fazla kazanırsın

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kermit El-Memati
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sade PUBG mobile hesaplarıyla çok ilerleyemezsin, bir çok hesap satış sitesi var ve büyük mağazalar var onların seviyesine ulaşabilirsin maksimum benim bir arkadaşım hesap satış sitelerinin birinde isim vermiyorum yasak mı bilmediğimden lol ve valorant hesabı al satıyla sanırsam 120 işlemden 13 bin cebine atmıştı çok zaman ayırırsan daha fazla kazanırsın
Bir bilgi yarışmasından güzel para kazandım onu başlangıç için kullanıcam. Tüm günüm boş yeterince zamanım var, ayrıca bunu tek başıma yapmayacam. Kardeşimle birlikte bunu meslek edinmeyi düşünüyoruz bakalım hayırlısı olsun...

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Furkan ŞENGÜL
5 sene evvel Mahallemizde kutay diye bir abimiz vardı, sadece PUBG mobile hesapları alıp satarak güzel para kırıyordu ve tek uğraşı buydu. Şuan bir şahıs şirketi var. Sizce oyun ticaretine girmek ne kadar riskli? bildiğiniz gibi oyunlara güncelleme geldiğinde değer kayıpları vs. yaşanabiliyor oyun hesabı elinizde kalabiliyor yani böyle şeylerin ihtimali var. Bunlara göz önünde bulundurursak bu iş mantıklı mıdır? Bu alanda fikri ve tecrübesi olan lütfen söyleyiversin internette net bilgiler yok.
şahıs şirketi kurmak aşırı basit öyle zor bişey değil. ayrıca artık o açık kapandı pek mantıklı durmuyor. madem bir şeylerin değer farkından faydalanmak istiyorsan para piysalarını öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Ahmet
onun yerine oyun içi eşya ticareti yap

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Berat fatih

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Emircan Doğankaya
Burada tecrübe konuşuyor sanırım kısa ve net 🤣 kesin dolandırılmışsın ya da başına bi iş gelmiş
Riot games hesaplarını eski sahibi çalındı diyerek geri alabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
BehzatÇ
Burada tecrübe konuşuyor sanırım kısa ve net 🤣 kesin dolandırılmışsın ya da başına bi iş gelmiş
Aynı hesabı 5 kere satıp çeken gördüm 5 den sonra hesap banlanıyor ticket açarsan hesabı satın aldığını kanıtlarsan hesap ban yer hesap kitlenirse ilk sahibi olmadan açtırman imkansız yani kısaca bulaşma e-devlet bile satsa alma yani o derece

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,048
Üyeler
145,095
Son üye
Force00
Top Bottom