Neler Yeni

Öneri Oyun icin hangi monitor alınmalı

Cannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
can islamoglu
Bir kısım düz ekran derken bir kısımda kavisli diyor oyun icin hangi monitor alınmalı ?

xAhmetBilgin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ahmet Bilgin
bence curved daha iyi düze göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İsmail Melikşah Ercan
Kavis durumunu yakınınızdaki bir teknoloji mağazasında denemenizi öneririm. Ayrıca hikayeli oyunları daha çok oynuyorsanız daha iyi panelli ve daha yüksek çözünürlüklü, FPS oyunları daha çok oynuyorsanız daha yüksek Hertz değerine sahip monitör almalısınız.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Bence kesinlikle düz kavisli benim pek hoşuma gitmiyor ama böyle hikayeli fln oyun diyorsan kavisli daha iyi olabilir ama online oyunlar diyorsan csgo lol vb. Bence kesinlikle düz tavsiye edilmeli

Cannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
can islamoglu
Bence kesinlikle düz kavisli benim pek hoşuma gitmiyor ama böyle hikayeli fln oyun diyorsan kavisli daha iyi olabilir ama online oyunlar diyorsan csgo lol vb. Bence kesinlikle düz tavsiye edilmeli
Anladim duz monitor alsam daha iyi olucak

Cannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
can islamoglu
Fps oyunları oynuyorum duz monitor daha iyi olucak onerdiginiz monitor varmi

Cannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
can islamoglu
Kavis durumunu yakınınızdaki bir teknoloji mağazasında denemenizi öneririm. Ayrıca hikayeli oyunları daha çok oynuyorsanız daha iyi panelli ve daha yüksek çözünürlüklü, FPS oyunları daha çok oynuyorsanız daha yüksek Hertz değerine sahip monitör almalısınız.
Anladim önerdiğiniz monitor varmi

Top Bottom