Neler Yeni

Öneri Oyun için kulaklık önerisi

RaWi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Tosun
Kulaklığım kırıldı bende yeni kulaklık almaya karar verdim. Birkaç tane model arasında kaldım.
HyperX Cloud Alpha.
HyperX Cloud 2
SteelSeries Arctis 3
Corsair HS60 Pro.
Corsair Void Elite RGB 7.1
ASUS ROG Delta Core.
Sizce bu kulaklıklardan hangisini almalıyım uzun saatler PC başındayım hem rahat olması lazım hem de mikrofon kalitesi de iyi olması lazım. Alacağım kulaklığı uzun süre kullanmak istiyorum. Hemen bozulacak bir şey almak istemiyorum. O yüzden sizce hangi kulaklığı almalıyım?

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
aralarında en iyi seçenek cloud2 gözüküyor cloud alphayı bilmiyorum ne farkları var

bwNN

80+ Silver
Cloud 2 kablosuz olanı candır kablolu olanıda kafidir. :D

RaWi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aralarında en iyi seçenek cloud2 gözüküyor cloud alphayı bilmiyorum ne farkları var
Cloud 2 nin çoğu kişi 7.1 kötü diyorlar. Eğer 7.1 dedikleri gibi kötü ise Alpha daha iyi. 7.1 değil Alpha sadece bide alphanın ses kalitesi daha iyiymiş ama 7.1 eğer önemsizse Alpha alabilirim belki sizce çok fark eder mi 7.1

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Cloud 2 nin çoğu kişi 7.1 kötü diyorlar. Eğer 7.1 dedikleri gibi kötü ise Alpha daha iyi. 7.1 değil Alpha sadece bide alphanın ses kalitesi daha iyiymiş ama 7.1 eğer önemsizse Alpha alabilirim belki sizce çok fark eder mi 7.1
bende sanal 7.1 var bazı oyunlarda zevkli ama böyle hikayeli ve chill oyunlarda rakebetçi oyunlarda kapıyorum

Top Bottom