Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyun için leptop önerisi

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
tamam sen bilirsin ama aldıktan bir ay sonra foruma konu açıcaksın benden demesi kafadan sallamam dediklerim tutar niye araştırma tecrübe ve doğru bilgi
keşke bütce zorlasam kısıtlı şuan pc masaüstü özelikleri yazım ryzen 5 3400g rx 7600 ekran kartı 16 ram 600 psu nzxt s340 elite kasa tb 980 pro m.2 ssd 6 tb hddd

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
kafanıza göre öneriyorsunuz ama ekran kartı watt değeri düşük 50fps alır gene bir oyunda örnek cs go
ya hayatında bir şeyleri araştırmadan yorum yapan o kadar insan var ki
1711193916570.png

Kulaktan duyma bilgilerle yorum yapıyorsunuz. Şu Forumda bilgisi olan insan sayılı yemin ediyorum.
Her şeyi bildiğinizi düşünmeyin biraz araştırın sonra konuşun :)

Sentinelreal1

80+ Bronze
ya hayatında bir şeyleri araştırmadan yorum yapan o kadar insan var ki
Alıntıyı görüntüle
Kulaktan duyma bilgilerle yorum yapıyorsunuz. Şu Forumda bilgisi olan insan sayılı yemin ediyorum.
Her şeyi bildiğinizi düşünmeyin biraz araştırın sonra konuşun :)
Ne kulaktan duyması olm nerenden sallıyon iki video izlemiş yorum yapıyon her yoruma inanıyormusun Trendyolda kaybol git velet 17 senedir bilgisayar kullanıp araştırıyorum 15 yaşındaki ergene bak git pubg oyna

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
Ne kulaktan duyması olm nerenden sallıyon iki video izlemiş yorum yapıyon her yoruma inanıyormusun Trendyolda kaybol git velet 17 senedir bilgisayar kullanıp araştırıyorum 15 yaşındaki ergene bak git PUBG oyna
hocam mubarek aydayız kalp kırmaya deymez

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
Ne kulaktan duyması olm nerenden sallıyon iki video izlemiş yorum yapıyon her yoruma inanıyormusun Trendyolda kaybol git velet 17 senedir bilgisayar kullanıp araştırıyorum 15 yaşındaki ergene bak git PUBG oyna
Kardeşim Bana Kanıtlarınla gel ben sana her türlü kanıtlıyorum. Gelip sadece hakaret ediyorsun.
Senle Burada Tartışamayacağım Cahile Ne Kadar anlatsam boş gerekli açıklamayı diğer "BİLGİLİ" forum üyeleri yapar. :D

Sentinelreal1

80+ Bronze
hocam mubarek aydayız kalp kırmaya deymez
cahil cahil konuşuyor olm kafayı yememek elde değil içini açıp bir defa bile bakmamış karşılaştırma yapmamış ya bir bakmamış hangi parça kalitelimi ramlar ne marka anakart rama lehimlimi ileride ram yükseletebilir mi bu adam yapıştırıyor acer hp ya arkadaş bir donanım zayıflığı var ki ucuz bu yani 4050 olsa ne yazar mobil işlemci bu sonuçta soğutması kaliteli olmalı laptop arkadaş bak bendeki legion 5 10saat kullanıyorum günde örneğin 80derece git hp victus al soğutması berbat kendisi berbat ekran kronik olmasads özensiz takılıyor fabrikada bozuk oluyor sonradan çoğu araştır şikayetlere bak dolu ucuz ucuz öneri milletin parasını çöpe atıyorlar haksızzmıyım şimdi dostum para kolay kazanılmıyor dimi bende ona göre birine tavsiye veriyorum ama ergenin biri gelmiş ya abi ne anlatıyon diyor gelde şimdi sinirlenme

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
@bypast Kankam. Amazondaki Acer'i al kafan rahat olsun Bu forumda az çok bu bütçelerin konularına bakarsan Önerilen Laptoplara Acer Nitro 5 var. Üstteki arkadaş çok bilmişlik yaptığı için ve RTX 3060'ı övmek istediği için ( :D :D ) W değeri vs. kendi kendine davul zurna oynuyor.
Acer Nitro 5 bu bütçede en iyi F/P Laptoplardan biri.
Trendyoldaki de 45W Filan değil kulaktan dolma bilgilerle buraya geliyor diğer forumları da araştır bu forumda da bak 115W kendi değeri 140W ise Boost ile olmaktadır.

@TİTAN.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
cahil cahil konuşuyor olm kafayı yememek elde değil içini açıp bir defa bile bakmamış karşılaştırma yapmamış ya bir bakmamış hangi parça kalitelimi ramlar ne marka anakart rama lehimlimi ileride ram yükseletebilir mi bu adam yapıştırıyor acer hp ya arkadaş bir donanım zayıflığı var ki ucuz bu yani 4050 olsa ne yazar mobil işlemci bu sonuçta soğutması kaliteli olmalı laptop arkadaş bak bendeki legion 5 10saat kullanıyorum günde örneğin 80derece git hp victus al soğutması berbat kendisi berbat ekran kronik olmasads özensiz takılıyor fabrikada bozuk oluyor sonradan çoğu araştır şikayetlere bak dolu ucuz ucuz öneri milletin parasını çöpe atıyorlar haksızzmıyım şimdi dostum para kolay kazanılmıyor dimi bende ona göre birine tavsiye veriyorum ama ergenin biri gelmiş ya abi ne anlatıyon diyor gelde şimdi sinirlenme
@ImToretto olm cahillikten ölecen la al gül gül bende güldüm şimdi bak bakalım max kaç watt bu masaüstü olan laptop için olmayan mobil olmayan yani kart :D anlamayacağın için Açıklıyım dedim al bak bakalım kaç watt max
genel olarak bilgi iyi olabilir birinize kalp kırmaya deymez boşver elektironik cihaz iyisinin iyisi çıkar dert etmeyin boşverin alt tarafı leptop

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
@ImToretto olm cahillikten ölecen la al gül gül bende güldüm şimdi bak bakalım max kaç watt bu masaüstü olan laptop için olmayan mobil olmayan yani kart :D anlamayacağın için Açıklıyım dedim al bak bakalım kaç watt max
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim bak masaüstü olan asıl 4050 bile max 130watt tdp değeri 115 mobilde daha düşük dediğim gibi kimseye bir Trendyol yorumuna güvenme
Önce Benle Konuşurken Üslubunu düzelt.
Araştırmalarını Resmi siteler hariç saçma sapan Sitelerden Araştırma :)

Sentinelreal1

80+ Bronze
genel olarak bilgi iyi olabilir birinize kalp kırmaya deymez boşver elektironik cihaz iyisinin iyisi çıkar dert etmeyin boşverin alt tarafı leptop
burdan bak az önce attığım yanlış oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her yerden bakabilirsin laptop gpu benhmark yaz hiçbiri gidip 140watt yazmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,231
Üyeler
157,213
Son üye
Berkin Kaçar