Neler Yeni

Oyun İnceleme Sitesi İçin İsim Önerisi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz

donanimci98

80+ Bronze
Kanka İş Haline Getirmicem Amacım Yok Zaten Deneme Özgün Olmadığı Sürece Çok bir şey Olmicağınıda Biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen He Kanka 10 Yaşındayım Hatta Hadi Yeter Kes Boşu Bb
Neden Her Cümlenin İlk Kelimesini Büyük Harfle Yazıyorsun. Sırf Senin Yüzünden Deniyorum. Büyük Eziyet. Bunu da mı gpt ye yazdırıyorsun yoksa :D

10 yaşındaysan normal tamam

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Neden Her Cümlenin İlk Kelimesini Büyük Harfle Yazıyorsun. Sırf Senin Yüzünden Deniyorum. Büyük Eziyet. Bunu da mı gpt ye yazdırıyorsun yoksa :D

10 yaşındaysan normal tamam
Yoo Alışkanlık He Kanka Hatta Dün Yürümeyi Öğrendim

Yasin Çınar

80+ Bronze
Blogger yerine Wordpress kullanmanı tavsiye ederim. Bir de arkadaşların da dediği gibi Youtube'ya video yüklemek daha mantıklı. Para kazanmak için uğraşman gerek. Fakat ben olsam başka içerik üzerine para kazanmayı düşünürdüm çünkü çok fazla oyun incelemesi yapan kişi var ve bunu gerçekten profesyonelce yapıyorlar yani onların yanında tutunman biraz zor. Bir de yazıları yazarken her kelimeyle büyük harfle başlama bence okurken baya zorlanıyorum ve kötü gözüküyor. (Diğer arkadaşlar da benimle aynı fikirdedir diye düşünüyorum)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Blogger yerine Wordpress kullanmanı tavsiye ederim. Bir de arkadaşların da dediği gibi Youtube'ya video yüklemek daha mantıklı. Para kazanmak için uğraşman gerek. Fakat ben olsam başka içerik üzerine para kazanmayı düşünürdüm çünkü çok fazla oyun incelemesi yapan kişi var ve bunu gerçekten profesyonelce yapıyorlar yani onların yanında tutunman biraz zor. Bir de yazıları yazarken her kelimeyle büyük harfle başlama bence okurken baya zorlanıyorum ve kötü gözüküyor. (Diğer arkadaşlar da benimle aynı fikirdedir diye düşünüyorum)
Ben Yazı Yazarken Öyle Yazmıyorum Alışkanlık Bu

Wordpress Ücret İstiyor Maalesef O Yüzden Çok İçime Sinmedi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Blogger Gibi bir şey Mi O Da
Blogger gibi bir şey. Ama sınırlandırma yok. Mesela Blogger'da Adsense başvurusu için 6 ay beklemen lazım. Ama kendin parasını verip .com lu site açarsan 3 ay beklemen yeterli. Tabi bir de Google'ın site kalitesini yeterli kabul edip etmemesi var.
Ben sana söyleyeyim. Eğer yazılarını ChatGPT'ye yazdırırsan Google bunu anlar. "Google'ı kandırırım" gibi bir yanılgıya düşme. Google hangi yazının gerçek hangi yazının orijinal hangi yazının sahte ve uğraşılmamış olduğunu direkt anlar.

6 ay sonunda olacakları söyleyeyim.
Google siteni kalitesiz olarak damgalayacak. Sen de her şeyden önce harcadığın zamana üzüleceksin. Şevkin kırılacak.

Blog yazma işi motivasyon ister. O klavyenin başına oturmak vs. Blogger sana sadece yazacak alan verir. WordPress ise sitenin üstündeki kontrolünü genişletir.

200 TL ye 6 aylık, 250 TL ye 12 aylık site açarsın. Bak: https://guzel.net.tr

Bu arada 250 TL yıllık site için hiçbir şey.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Blogger gibi bir şey. Ama sınırlandırma yok. Mesela Blogger'da Adsense başvurusu için 6 ay beklemen lazım. Ama kendin parasını verip .com lu site açarsan 3 ay beklemen yeterli. Tabi bir de Google'ın site kalitesini yeterli kabul edip etmemesi var.
Ben sana söyleyeyim. Eğer yazılarını ChatGPT'ye yazdırırsan Google bunu anlar. "Google'ı kandırırım" gibi bir yanılgıya düşme. Google hangi yazının gerçek hangi yazının orijinal hangi yazının sahte ve uğraşılmamış olduğunu direkt anlar.

6 ay sonunda olacakları söyleyeyim.
Google siteni kalitesiz olarak damgalayacak. Sen de her şeyden önce harcadığın zamana üzüleceksin. Şevkin kırılacak.

Blog yazma işi motivasyon ister. O klavyenin başına oturmak vs. Blogger sana sadece yazacak alan verir. WordPress ise sitenin üstündeki kontrolünü genişletir.

200 TL ye 6 aylık, 250 TL ye 12 aylık site açarsın. Bak: https://guzel.net.tr

Bu arada 250 TL yıllık site için hiçbir şey.
Anladım Eyw

Yasin Çınar

80+ Bronze
Ben Yazı Yazarken Öyle Yazmıyorum Alışkanlık Bu

Wordpress Ücret İstiyor Maalesef O Yüzden Çok İçime Sinmedi
Ücretsiz olanı da var ama alan adı biraz kötü oluyor örneğin şunun gibi: oyunrehberim6362727282.wordpress.com

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Ücretsiz olanı da var ama alan adı biraz kötü oluyor örneğin şunun gibi: oyunrehberim6362727282.wordpress.com
Boşver O Zaman Bana Normal Site Önerisi Verir Misin Başlıkta Yazan Gibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Son olarak. Benim de kişisel blogum var. Daha tam düzelemedim.
Ben bu blogu Adsense ile para kazanırım amacıyla açmadım. Maksat içerik üretmek, içimdekini dökmek vs.
Yani paralı site açman için illa iş icabı açman gerekmez. Öylesine bile açsan maksat içerik üretmek ise verirsin parasını.

Ha bu arada Google arama sonuçlarında blogspot.com a göre sadece .com lu siteler daha üstte çıkıyor.
Misal benim sitem aşağıdaki yeni olmasına rağmen ilk sıralarda çıkıyor. Niye? Sadece .com olduğu için.

Benden bu kadar.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Son olarak. Benim de kişisel blogum var. Daha tam düzelemedim.
Ben bu blogu Adsense ile para kazanırım amacıyla açmadım. Maksat içerik üretmek, içimdekini dökmek vs.
Yani paralı site açman için illa iş icabı açman gerekmez. Öylesine bile açsan maksat içerik üretmek ise verirsin parasını.

Ha bu arada Google arama sonuçlarında blogspot.com a göre sadece .com lu siteler daha üstte çıkıyor.
Misal benim sitem aşağıdaki yeni olmasına rağmen ilk sıralarda çıkıyor. Niye? Sadece .com olduğu için.

Benden bu kadar.
Tamamdır Eyw

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,310
Üyeler
147,861
Son üye