Neler Yeni

Oyun indir club güvenilir mi??

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
ki ben hiç malınıza değer de mi vermiyorsunuz anlamadım ayda 6 TL ye xbox game pass var yılda 169 TL ye ea pass var ayda 10 20 TL ayıramıyor musun oyun gibi bir hobiye boşuna risk alıyorsun canavar gibi dünya kadar oyun var içinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Rıdvan Can Yıldırım
ki ben hiç malınıza değer de mi vermiyorsunuz anlamadım ayda 6 TL ye xbox game pass var yılda 169 TL ye ea pass var ayda 10 20 TL ayıramıyor musun oyun gibi bir hobiye boşuna risk alıyorsun canavar gibi dünya kadar oyun var içinde
İndirmedim ki zaten xbox pass im var ama yetmiyor ki milyon tane oyun var oynamak istiyorum RTX 2060 Super li PC Topladım 700TL ye oyun var bıktım artık şu ülkede yaşamaktan

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Yusuf KARACA
Bu forumda korsan oyuna izin verilmez diye biliyorum ama oyunindir.club gerçekten güvenli Portal, Portal 2, Subnautica gibi oyunları oradan indirdim yani güvenilir bir site
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forumda korsan oyuna izin verilmez diye biliyorum ama oyunindir.club gerçekten güvenli Portal, Portal 2, Subnautica gibi oyunları oradan indirdim yani güvenilir bir site
Zaten güvenilir olmasa bu kadar oyunu bir arada tutmaya uğraşmazlardı.

Son düzenleme:
türkiyenin en güvenli korsan sitesi virüs çıkma ihtimali 0 apk dayı ve android oyun club gibi oda dosyaları virüs taramasından geçirip yayınlıyor kendi yaptığı modn da oluyor bitek bu siteye güveniyorum apk olarakta oyun indir club diğer sitelerde ise android oyun club ve apk dayı güvenli yalnız böyle konuya cevap ararken donanım arşivi çıksın dedim çıktı tesadüf buda

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Korsana hayır .d

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
türkiyenin en güvenli korsan sitesi virüs çıkma ihtimali 0 apk dayı ve android oyun club gibi oda dosyaları virüs taramasından geçirip yayınlıyor kendi yaptığı modn da oluyor bitek bu siteye güveniyorum apk olarakta oyun indir club diğer sitelerde ise android oyun club ve apk dayı güvenli yalnız böyle konuya cevap ararken donanım arşivi çıksın dedim çıktı tesadüf buda
Site virüslü. Benim eski sistemde virüs çıktı ve sistem açılırken +18 sitelere giriyordu.

Sen indirmeye devam et o zaman
sen güvenmiyosan güvenme 2 yıldır korsan kullanıyorum anroid oyun club apk dayı 1 virüs bile çıkmadı oyun indir clubtan az indirdim tabi virus totala taratıyodum şuan bilgisayardanım hala virüs yok hatta bitane oyun indiriyorum ordan
Ekran Alıntısı ama oyun indir club tan bişey indiriyorum.PNG

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,267
Üyeler
141,958
Son üye
Albay22