Neler Yeni

Yardım Oyun Kıtlığı Yaşayan Mağdur...

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhaba Dostlar, malumunuz pandemi sürecinde benim gibi öğrenci kişiler evde duruyor ve aktivite arıyor, Mart ayındaki karantinadan beri pek evden çıkmadım ve bolca oyun oynadım, bitirdim, ve şimdi de uygun fiyatlı oyunlar bulmakta zorlanıyorum.

İstemediğim tarz oyunlar: pek strateji oyunu sevmem, gizlilik temeli olan örneğin Dishonered gibi oyunlar da sıkıyor, spor oyunlarından sadece Pes severim onada doydum, 2D oyunlara da pek ısınamadım şu sıralar, bi katana Zeroyu sevmiştim.

Aksiyon oyunlarını severim, BF 1 deki gibi cehennem gibi ortamda da akarım, araç oyunlarını çok severim fakat simülasyon için sistemim yok şuanda o yüzden arcade tarz oynayabilirim.

RPG Tarzınıda severim ama Witcher 3 gibi baymayacak şekilde.

(Bu seriler dışında oyun önerin lütfen: Witcher, BattleField, Call Of Duty, NFS, Forza Horizon, Assetto Corsa, The Crew, The division, Pes serisi, Assassins Creed, ETS, Mortal Kombat, Skyrim, Sword Art Online, Tomb Raider, Wolfestein, Sherlock Holmes, GTA, Far Cry, WWZ, Watch dogs, Serios Sam)

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
Merhaba Dostlar, malumunuz pandemi sürecinde benim gibi öğrenci kişiler evde duruyor ve aktivite arıyor, Mart ayındaki karantinadan beri pek evden çıkmadım ve bolca oyun oynadım, bitirdim, ve şimdi de uygun fiyatlı oyunlar bulmakta zorlanıyorum.

İstemediğim tarz oyunlar: pek strateji oyunu sevmem, gizlilik temeli olan örneğin Dishonered gibi oyunlar da sıkıyor, spor oyunlarından sadece Pes severim onada doydum.

Aksiyon oyunlarını severim, BF 1 deki gibi cehennem gibi ortamda da akarım, araç oyunlarını çok severim fakat simülasyon için sistemim yok şuanda o yüzden arcade tarz oynayabilirim.

RPG Tarzınıda severim ama Witcher 3 gibi baymayacak şekilde.

(Bu seriler dışında oyun önerin lütfen: Witcher, BattleField, Call Of Duty, NFS, Forza Horizon, Assetto Corsa, The Crew, The division, Pes serisi, Assassins Creed, ETS, Mortal Kombat, Skyrim, Sword Art Online, Tomb Raider, Wolfestein, Sherlock Holmes, GTA, Far Cry, WWZ, Watch dogs)
serious sam
undertale

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
Serios Sam i küçükken çok oynadım ve artık oynamak istemiyorum :D. undertale benim tarzım değil.

Biraz daha güncelleyeyim yazıyı, teşekkürler.
2d oyunları sevmiyor musun
Mesaj otomatik birleştirildi:

prototypr olur

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Microsoft Flight Simulator

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bannerlordu önerebilirim aşırı eğlenceli. Bu arada sen oyun kıtlığı yaşıyon bende arkadaş kıtlığı oynayacak oyun var arkadaş yok bende ya :(

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Konuyu takipteyim.

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar