Neler Yeni

Yardım Oyun Kıtlığı Yaşayan Mağdur...

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
warface bakabilirsin

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Merhaba Dostlar, malumunuz pandemi sürecinde benim gibi öğrenci kişiler evde duruyor ve aktivite arıyor, Mart ayındaki karantinadan beri pek evden çıkmadım ve bolca oyun oynadım, bitirdim, ve şimdi de uygun fiyatlı oyunlar bulmakta zorlanıyorum.

İstemediğim tarz oyunlar: pek strateji oyunu sevmem, gizlilik temeli olan örneğin Dishonered gibi oyunlar da sıkıyor, spor oyunlarından sadece Pes severim onada doydum, 2D oyunlara da pek ısınamadım şu sıralar, bi katana Zeroyu sevmiştim.

Aksiyon oyunlarını severim, BF 1 deki gibi cehennem gibi ortamda da akarım, araç oyunlarını çok severim fakat simülasyon için sistemim yok şuanda o yüzden arcade tarz oynayabilirim.

RPG Tarzınıda severim ama Witcher 3 gibi baymayacak şekilde.

(Bu seriler dışında oyun önerin lütfen: Witcher, BattleField, Call Of Duty, NFS, Forza Horizon, Assetto Corsa, The Crew, The division, Pes serisi, Assassins Creed, ETS, Mortal Kombat, Skyrim, Sword Art Online, Tomb Raider, Wolfestein, Sherlock Holmes, GTA, Far Cry, WWZ, Watch dogs, Serios Sam)
Hayatta kalma seviyorsan the long dark ve the forest.Sevmiyorsan the elder scrolls oblivion öneririm.Eski bir oyundur.Skyrim gibi.Mantıkları aynı.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hayatta kalma seviyorsan the long dark ve the forest.Sevmiyorsan the elder scrolls oblivion öneririm.Eski bir oyundur.Skyrim gibi.Mantıkları aynı.

The Elder Scrolls a doydum diyebilirim :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi şeyi de beğen be

Çok fazla oyun serisi bitirdim o yüzden artık seçimlerim çok şey, ne denir, he pimpirikli gibimsi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

warface bakabilirsin

Warface nasıl bir tür ?

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
para varsa avengers

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Max Payne serisine başla, ilk iki oyun bayağı eski, ama oynarken eğlenceli.
Max Payne 3 harbiden sağlam, hem mekanik, hem hikaye, hem de grafik.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dishonored oynamıştım.
Gizlilik diye bir şey yokmuş gibi, "Hazır olun, ben geliyorum" diye diye bitirdim oyunu. Keyifli oyun.

Ben 6 saat oynadım ve bi ara çıldırıp dalmaya başladım direk, ve hep ağzıma vurdular o yüzden çok sinir olup sildim :D.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Merhaba Dostlar, malumunuz pandemi sürecinde benim gibi öğrenci kişiler evde duruyor ve aktivite arıyor, Mart ayındaki karantinadan beri pek evden çıkmadım ve bolca oyun oynadım, bitirdim, ve şimdi de uygun fiyatlı oyunlar bulmakta zorlanıyorum.

İstemediğim tarz oyunlar: pek strateji oyunu sevmem, gizlilik temeli olan örneğin Dishonered gibi oyunlar da sıkıyor, spor oyunlarından sadece Pes severim onada doydum, 2D oyunlara da pek ısınamadım şu sıralar, bi katana Zeroyu sevmiştim.

Aksiyon oyunlarını severim, BF 1 deki gibi cehennem gibi ortamda da akarım, araç oyunlarını çok severim fakat simülasyon için sistemim yok şuanda o yüzden arcade tarz oynayabilirim.

RPG Tarzınıda severim ama Witcher 3 gibi baymayacak şekilde.

(Bu seriler dışında oyun önerin lütfen: Witcher, BattleField, Call Of Duty, NFS, Forza Horizon, Assetto Corsa, The Crew, The division, Pes serisi, Assassins Creed, ETS, Mortal Kombat, Skyrim, Sword Art Online, Tomb Raider, Wolfestein, Sherlock Holmes, GTA, Far Cry, WWZ, Watch dogs, Serios Sam)
bioshock infinite
ve metro serisini önerebilirim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ben 6 saat oynadım ve bi ara çıldırıp dalmaya başladım direk, ve hep ağzıma vurdular o yüzden çok sinir olup sildim :D.
Teleport ve zaman özelliği olduktan sonra kolay.

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
Dying light
Telltale series the walking dead serisi
Shadow of mordor ve shadow of war
Life is strange
Detroit become human ve beyond two souls