Neler Yeni

Oyun Önerilerinizi Bekliyorum

GOTEDOMA0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
EMRE
Dostlar mağlum sınavlar bitti , hali hazırda Cs oynuyorum Pcyi alalı 3 4 hafta oluyor bana şöyle güzel oyunlar önerir misiniz ? Önceligim Hikayesi güzel olsun istediginiz oyunu önerebilirisniz olsun yeter

HaSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Alim Efe Güler
Hocam yakın bir arkadaşınız varsa İt takes Two ya da A way out oynayabilirsiniz. Steamde indirimde ikiside.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Fatih
Metro Serisi önerimdir.
Hikaye çok önemli değil kafa dağıtmak istiyorum diyorsan Doom öneririm.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Oynamadıysan Mafia 2'yi kesinlikle bitir derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
Dostlar mağlum sınavlar bitti , hali hazırda Cs oynuyorum Pcyi alalı 3 4 hafta oluyor bana şöyle güzel oyunlar önerir misiniz ? Önceligim Hikayesi güzel olsun istediginiz oyunu önerebilirisniz olsun yeter
Rise online hikayesini ben yazarim sen oyna

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Muhammed Yertüm
twd serisi , metro serisi , half life serisi , portal 2 , life is strange (aklıma daha da gelmiyor)

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Öztürk
Red Dead Redemption 2
Death Stranding, Yürüme simülatör gibi düşünebilirsin ama hikayesi ve atmosferi fena değildir.
Dishonored 1-2
Dying Light

Top Bottom