Neler Yeni

Oyun önerir misiniz?

NightWish2434

80+ Silver
hocam istediğiniz kriterler dışında bir oyun ama Stardew valley almanızı şiddet ile öneririm extra 2 tane dlc gibi modlar var ben oyunu 600 saat bir hesapta 100 saatte mobilde oynamışımdır. keşke hafızam sıfırlansada tekrar başlasam 24 TL idi para değil bir bakın derim.
450 TL olmuş DLC olarak soundtrack var o da 150₺. Benimde böyle bir oyun arayışım var fiyatlar uçtu diye alamadım içimde kaldı bunu oynarım belki ama growtopiaya benziyo nasıl bir hikâyesi var

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
450 TL olmuş DLC olarak soundtrack var o da 150₺. Benimde böyle bir oyun arayışım var fiyatlar uçtu diye alamadım içimde kaldı bunu oynarım belki ama growtopiaya benziyo nasıl bir hikâyesi var
hocam 2 adet mod var çok detaylı, bu dlc olarak çıksa kimse çözmez zaten ana hikaye bitince bunuda oynamak istiyor insan bırakamıyor, dediğim modlar aynı anda oynanmıyor ve 2 side 200 erden 400saat sunuyor neredeyse. oyunun hikayesi dersek tek kelime ile muazzam kısa örnek geçeyim, modern hayatın zorluklarından bıkınca Büyük babamızın bize bıraktığı Yılzdız içi vadisindeki geniş güzel bir arsa kalıyor oraya yerleşiyoruz. İstediğimiz kadın ile evlenip hayat kuruyor ve çocuklarımız oluyor istersen evlenmessin çok gizemlerle dolu insanı çok heycanlandırıyor. 700 saat ortalama benim oynamam var ve bundan öncede crack oynuyordum.. ondanda 200 desek 1k saate yakın. aileni ve hayatını seviyorsan başlama LOL den kötü bağımlılık yapar. ama keşke hafızam silinsede ön yargı ile tekrar başlasam.

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
kardeşim şimdi o 1000 TL ni cebine koyuyorsun korsan indiriyorsun hemen oynuyosun oyununu miss

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
A way out öneririm onlineden arkadaşınla yada evde biri kşavyeden biri konsoldan kardeşinle oynayabilirsin. Konsolun yokss üzülme benim de yok ama telefonu bilgisayara "pc remote" uygulamasıyla bağlayığ konsol gibi oynayabilirsin oyun kabul ediyor hem macerası hikayesi sarıyor kesinlikle öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,956
Üyeler
141,373
Son üye
muhammet00.
Top Bottom