Neler Yeni

Oyun önerisi bulamıyorum oyun bi destek

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Merhaba daha önceden gow oynadım bitirdim çok sardı bana oyun lazım böyle hikaye fazla olmicak biraz daha savaş aksiyon olsun gow iyiydi rdr 2 sıkar mı sizce genelde valo oynadığım için bilgim yok oynadığım en iyi hikaye oyun gow başka oynamadım o tarz önerirseniz sevinirim doom eternal almayı düşünüyorum bu arada sistemim her oyunu besleyecek seviyede fazlasıyla o yönden sorun yok cevaplarınızı bekliyorum

mustafabayrak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
mustafa bayrak
valla bende valocuyum God of war bitirdim şuan the last of us oynuyorum ve sarıyor öneririm cyberpunkta olabilir

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla bende valocuyum God of war bitirdim şuan the last of us oynuyorum ve sarıyor öneririm cyberpunkta olabilir
Cyberpunk sarmaz daha böyle yaratık parçalama falan the witcher 3 doom eternal sekiro falan almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mr yakup
Merhaba daha önceden gow oynadım bitirdim çok sardı bana oyun lazım böyle hikaye fazla olmicak biraz daha savaş aksiyon olsun gow iyiydi rdr 2 sıkar mı sizce genelde valo oynadığım için bilgim yok oynadığım en iyi hikaye oyun gow başka oynamadım o tarz önerirseniz sevinirim doom eternal almayı düşünüyorum bu arada sistemim her oyunu besleyecek seviyede fazlasıyla o yönden sorun yok cevaplarınızı bekliyorum
Hocam steamda 40 50 tane oyunum var bi 10 tanesi hikayeli en severek oynadığım Dying lighttır benim için en iyi hikayeli oyunda Dying lighttır indirime girdiği zaman Dying light 2 yi anında alacağım. Tabi tek kişi sarmaz gibime geliyor biz 2 kişi oynadık baya iyidi

Top Bottom