Neler Yeni

Oyun Önerisi Lazımm

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Fatih
AC Valhalla, Sekiro, Elden Ring, The Last Of Us Part I, CP 2077

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
rimworld + 3 dlc ile 200 saat oynarsın
escape from tarkov - pahalı fakat türünün tek örneği olan bir oyunu
dying light + the following dlc - ilk oyunu 2 kere bitirdim öyle güzel
7 days to die
cities skylines
a.r.k. survival evolved - zevkli bir oyun fakat 150gb boş yer lazım oyun + harita için
battlefield 1 & 5
the forest - 2 3 arkadaşınla oynarsan çok zevkli bir oyun
Ark Mobile Oynuyorum ordan Para Kazaniyorum pc Surumhnede Bakarim Bide sistemde 1 tb ssd var zaten bos alan sorun olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

AC Valhalla, Sekiro, Elden Ring, The Last Of Us Part I
Last ofus daha cikmadi ve 700 tl malesef ac valhalla unity ve odysens di sanirim var onlar epic de

Tolgaavc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tolga
Minecraft, GTA 5, GTA 4, GTA Turkey Mod, Asphalt 9.
hocam artık şöyle oyunları önermeyi bıraksanız mı ?

artık daha pek bilinmeyen mğkemmel ülkemizde pek oynanmayan oyunlar önerseniz çok daha iyi olur

CS:GO, Valorant, PUBG Steam, World of Tanks, ETS 1.3, ETS 2, LoL.
önermeyin şunları allhaın askına önermeyin

Merhaba Arkadaşlar Gene Ben Yarın Sistem Gelicek Hayırlısı İle Umarım sorunsuz Gelir İlk Bilgisayarım Olucağı İçin Nerdeyse Hiç Bir Oyunu Oynamadim Küçükken Bazılarının Videolarini İzliyodum O Yüzden Boş Bi Kutu Gibiyim 50 60 Tan Seviceğim Oyun Aldım Ama Sizden Yardım İstiyorum Çok Güzel Olan Böyle Zevkle Sıkılmadan Oynayabiliceğim Oyun Önerisi İstiyorum Yardimci Olursanız Sevinirim
witcher 3, rdr2, spider man ,uncharted ,days gone, horizon zero dawn,kingdom come delivarance,mad max,dishonered, metal gear solid v phantom pain,metro exodus

Puniher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Lamer
Merhaba Arkadaşlar Gene Ben Yarın Sistem Gelicek Hayırlısı İle Umarım sorunsuz Gelir İlk Bilgisayarım Olucağı İçin Nerdeyse Hiç Bir Oyunu Oynamadim Küçükken Bazılarının Videolarini İzliyodum O Yüzden Boş Bi Kutu Gibiyim 50 60 Tan Seviceğim Oyun Aldım Ama Sizden Yardım İstiyorum Çok Güzel Olan Böyle Zevkle Sıkılmadan Oynayabiliceğim Oyun Önerisi İstiyorum Yardimci Olursanız Sevinirim
detroit become human

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
hocam artık şöyle oyunları önermeyi bıraksanız mı ?

artık daha pek bilinmeyen mğkemmel ülkemizde pek oynanmayan oyunlar önerseniz çok daha iyi olur

önermeyin şunları allhaın askına önermeyin

witcher 3, rdr2, spider man ,uncharted ,days gone, horizon zero dawn,kingdom come delivarance,mad max,dishonered, metal gear solid v phantom pain,metro exodus
Witcher serisi var days gone alcam dishonered da var zero dawn da bakicam unchartedi islemcinin yaninda hediye ediyolar bi kac gune alicam spider mani cok istiyorum ama cok pahali epic de 250 ye gelio ama iste epic pek sevmiom bide rdr 2 de var madmax nasi bi oyundu bi bakayim guzel die hatirluyorum sağol

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Başja önerisi Olan Yokmu

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Ark Mobile Oynuyorum ordan Para Kazaniyorum pc Surumhnede Bakarim Bide sistemde 1 tb ssd var zaten bos alan sorun olmaz

Last ofus daha cikmadi ve 700 TL malesef ac valhalla unity ve odysens di sanirim var onlar epic de
ark mobil para kazanıyorum derken

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
Witcher 3 al tüm DLC'leri ile beraber, RDR2 al, BF: Bad Company 2 oynadım güzeldi. Detroit: Become Human, Sea Of Thieves, MB: Bannerlord, AC serisi, Uncharted serisi..

Bunları önerebilirim.

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Witcher 3 al tüm DLC'leri ile beraber, RDR2 al, BF: Bad Company 2 oynadım güzeldi. Detroit: Become Human, Sea Of Thieves, MB: Bannerlord, AC serisi, Uncharted serisi..

Bunları önerebilirim.
Witcher serisi var tum dlc ler le fln rdr2 var uncharted serisini islemcinin yaninda hediye vericekler ac serisinden valhalla oddyssns ve unity var bannerlord cok ucuk fiyat buraz duassun oyle diger dediklerinede bi bakarim ozellikle detroite cok tessekurler onerin icin

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Battlefield 1
Pro Soccer Online
Ets 2
Fortnite
Genshin İmpact

Top Bottom