Neler Yeni

Oyun önerisi/Sevdiğiniz oyunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
muhammed
Valla artık oynadığım bitirdiğim oyunları 2. kez bitirmekten sıkıldım varsa şöyle ben beğendim hikayesi güzel dediğiniz oyunlar önerebilirsiniz
mafia serisini bitirdim=mafia 3 pek beğenmedim
cod un oyunlarını bitirdim hepsi güzeldi bana göre(warzone harriç o mp)
gta 5 e kadar bitrdim gta sa hala fav
mirrors edge yi oynadım
crysis ve far cry i oynadım
left 4 dead leri oynadım
payday oynadım
warband oynadım ona göre önerirseniz sevinirim
kısa istiyorsan : dishonored 1/2/death of outsider
bioshock 1/2 3. oyun bana fazla güzel gelmedi ve önceki oyunlarla bağlantısıda yok half-life 1/2 ep 1 ep 2
uzun istiyorsan: skyrim , rdr2, witcher 3 ve 2 dlc si

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yusuf Atar
İlgilendiği Kategoriler
Mgs Fanboyum
kısa istiyorsan : dishonored 1/2/death of outsider
bioshock 1/2 3. oyun bana fazla güzel gelmedi ve önceki oyunlarla bağlantısıda yok half-life 1/2 ep 1 ep 2
uzun istiyorsan: skyrim , rdr2, witcher 3 ve 2 dlc si
dishonored 1 ne kadar kısa?

Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
muhammed

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
kahvecirüstem
Valla artık oynadığım bitirdiğim oyunları 2. kez bitirmekten sıkıldım varsa şöyle ben beğendim hikayesi güzel dediğiniz oyunlar önerebilirsiniz
mirrors edge yi oynadım
left 4 dead leri oynadım
payday oynadım
Online da r6s oynamalısın çok güzel.

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
The walking dead the telltale series

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
mirrors edge yi oynadım
left 4 dead leri oynadım
payday oynadım
assassins creed serileri efsane

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
the long darkın hikayesi nasıl neye dayanıyor amaç ne videolarına baktımda anlamadım pek anlatabilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

cumartesiye kadar yokum stajlar var yarından itibaren 3 gün cumartesi gireriz olur
daha oyun tam tamamlanmış değil dostum. oyunda 2 tane ana karakter var bunlar önceden karı kocaymış ama boşanmışlar. karı bi gün eski kocasının yanına gelir ve onu iyileştirmek istediği birtakım insanların yanına götürmesini ister çünkü onu oraya götürebilecek tek kişi eski kocasıdır ve eski kocası aynı zamanda uçak pilotudur. bunlar giderken uçak havada arızalanır ve yere düşerler. eski kocası karısını aramak için gecesini gündüz yapar ama karısı ona bakmadan koşarak uzaklaşmıştır. devamını da söylersem oynayasın gelmez ama gerçekten güzel oyun beni sardı hikayesi güzel tek kötü yanı oyun tam tamamlanmış değil ve grafikleri pek güzel değil

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
daha oyun tam tamamlanmış değil dostum. oyunda 2 tane ana karakter var bunlar önceden karı kocaymış ama boşanmışlar. karı bi gün eski kocasının yanına gelir ve onu iyileştirmek istediği birtakım insanların yanına götürmesini ister çünkü onu oraya götürebilecek tek kişi eski kocasıdır ve eski kocası aynı zamanda uçak pilotudur. bunlar giderken uçak havada arızalanır ve yere düşerler. eski kocası karısını aramak için gecesini gündüz yapar ama karısı ona bakmadan koşarak uzaklaşmıştır. devamını da söylersem oynayasın gelmez ama gerçekten güzel oyun beni sardı hikayesi güzel tek kötü yanı oyun tam tamamlanmış değil ve grafikleri pek güzel değil
önemli olan grafik değildir oyunun hikayesidir bence müx grafikleride olupda kötü hikayesi olan oyunlarda varke .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,766
Üyeler
155,475
Son üye
aniltek
Top Bottom