Neler Yeni

Oyun oynadıktan bir süre sonra fpsim düşüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Başar
Merhabalar Asus Tuf Gaming F15 Rtx4070 İ713620 kullanıyorum hafızadan ötürü şuan sistem zorlayan bir tek witcher 3 var tüm ayarlar ultrada rtx acık dlss de dengeli iken oyuna ilk girdiğim zaman sabit 90 100 üstü fps alıyorum lakin oyunu bir süre oynadıktan sonra fps 20 aşşağısına cekiliyor sabit şarjda oynuyorum bu laptoplarda olan bir durum mudur yoksa bir problem midir bugüne kadar hem masaüstü kullandım üniversite için laptopa gectim bilgisizliğimi mazur görün teşekkür ediyorum

ek olarak bu süre sabit bir süre degil değişken bir süre

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Gedik
Şarjda oynama mümkünse witcher gibi oyunları

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
Merhabalar Asus Tuf Gaming F15 Rtx4070 İ713620 kullanıyorum hafızadan ötürü şuan sistem zorlayan bir tek witcher 3 var tüm ayarlar ultrada rtx acık dlss de dengeli iken oyuna ilk girdiğim zaman sabit 90 100 üstü fps alıyorum lakin oyunu bir süre oynadıktan sonra fps 20 aşşağısına cekiliyor sabit şarjda oynuyorum bu laptoplarda olan bir durum mudur yoksa bir problem midir bugüne kadar hem masaüstü kullandım üniversite için laptopa gectim bilgisizliğimi mazur görün teşekkür ediyorum

ek olarak bu süre sabit bir süre degil değişken bir süre
Armory crate uygulamasında bilgisayar hangi modda?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Alp Öztürk
Ramlerin kaç gb? Ram sorunu gibi duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Başar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
16gb oyunda 15 kusurleri goruyor zaman zaman ama genelde 14 küsür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran Görüntüsü (11).png

Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı yere 1 saat oynadıktan sonra gelince 15 kusur oluyor

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ahmet Yıldırım
Şarjda oynama mümkünse witcher gibi oyunları
Yanlış bilgilendirmeler.
Öncelikle laptopu ne zaman satın aldın? Fpsin 20'de sabit mi kalıyor yoksa düşük değerlerde hep değişken mi? Ekran kartı ve işlemci yaz aylarında çok ısınmaya bağlı olarak çalışma hızlarını düşürüp sıcaklığı düşürmeye çalışıyor olabilir. Bunun sebebi uzun süre boyunca bakım yapmamanız, yeni bakım yaptıysanız kalitesiz termal macun kullanımı, bulunduğunuz ortamın fazlasıyla sıcak olması olabilir. En kötü ihtimalle fanlarınızın düzgün çalışmaması da olabilir. Oyuncu laptopunda oyun oynuyorsanız kesinlikle şarjda oynamalısınız. 16 gb ram witcher 3 için yeterlidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,801
Üyeler
152,331
Son üye
Novasty
Top Bottom