Neler Yeni

Oyun Oynarken bi anda böyle oldu (Ekran Kartı Modeli Amd Hd 5000 series

Kaloch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Karaali
Acil Yardımmmm

Ekler

• Screenshot_20200407-175731.jpg
    Screenshot_20200407-175731.jpg
    456.2 KB · Hit: 48

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Dostum eğer ilk defa mavi ekran aldıysan sıkıntı yok ama son zamanlarda çok fazla almaya başladıysan yeni yüklenmiş bir programın varsa sil, Eğer yeni bir harddisk takıyor isen (Çok zor bi ihtimalde olsa) içini temizle ve format at. Driver Booster Programların varsa onlardan kurtul. Ayrıca bilgisayarın hiç açılmıyorsa ve programını silemiyorsan güvenli modda büyük ihtimal başlar.

Rojev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Rojev DENİZER
Instagram
rjv_dnzr
Steam
rojmar1
Twitter
DenizerRojev
Bu Blue Screen hatasıdır bu hatanın 2 sebebi olabilir ya Donanımsal dır yada yazılımsal öncelikle pc nize bi format atmanızı öneririm eğer sonuç alamazsanız Donanımsal olmalıki buda uzman ellere götürmenize yol açabilir.

Kaloch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Karaali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum eğer ilk defa mavi ekran aldıysan sıkıntı yok ama son zamanlarda çok fazla almaya başladıysan yeni yüklenmiş bir programın varsa sil, Eğer yeni bir harddisk takıyor isen (Çok zor bi ihtimalde olsa) içini temizle ve format at. Driver Booster Programların varsa onlardan kurtul. Ayrıca bilgisayarın hiç açılmıyorsa ve programını silemiyorsan güvenli modda büyük ihtimal başlar.
Güvenlik Modda Açabiliyiyorum

Kaloch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Karaali
Bu Blue Screen hatasıdır bu hatanın 2 sebebi olabilir ya Donanımsal dır yada yazılımsal öncelikle pc nize bi format atmanızı öneririm eğer sonuç alamazsanız Donanımsal olmalıki buda uzman ellere götürmenize yol açabilir.
[/QUOTE
Güvenlik Modda Açabiliyiyorum
Birde aygıt yöneticisinden Ekran kartını devre dışı bırakınca bu hata vermiyor

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Acil Yardımmmm

Dostum eğer hiç açılmıyor ve sadece güvelikli modda açılıyor ise dediğim gibi en son yüklediğin programı sil veya daha da güzel bir yöntem olarak sistemi geri yükle. Aynı sorunu yaşadım format benim için zor diyorsan güvenli modda açıp sistemi geri yükleyebilirsin.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,066
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar

Kaloch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Karaali
Dostum eğer hiç açılmıyor ve sadece güvelikli modda açılıyor ise dediğim gibi en son yüklediğin programı sil veya daha da güzel bir yöntem olarak sistemi geri yükle. Aynı sorunu yaşadım format benim için zor diyorsan güvenli modda açıp sistemi geri yükleyebilirsin.
Nasıl geri yüklücem

Top Bottom