Neler Yeni

Oyun oynarken ekran kartı fişi çıkması

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Hayır hocam bilgisayarı 2. Elden aldım ve format atma fırsatım olmadı çünkü formatta iken ekran gitmesinden korkuyordum ekran alınca ilk işim format atmaktı. Aldığım adam başka ekran kartı takmış bugün bir driver temizliği yapmamı mi öneriyorsunuz?
Aynen, başkaları bu şekilde çözmüş. DDU indirip Nvidia ve AMD Driver silimi yapın (YouTube'da rehberi mevcut). Driverlar çakıştığı için mevcut olanı siliyor olabilir Windows.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca C diskine bir girip bakın, hani Driverı C diskine çıkarıyor ya. Orada sizinki dışında Driver var mı bakın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Aynen, başkaları bu şekilde çözmüş. DDU indirip Nvidia ve AMD Driver silimi yapın (YouTube'da rehberi mevcut). Driverlar çakıştığı için mevcut olanı siliyor olabilir Windows.

Ayrıca C diskine bir girip bakın, hani Driverı C diskine çıkarıyor ya. Orada sizinki dışında Driver var mı bakın.
Tamamdır hemen yapıyorum. C diskinde AMD klasörü var sadece.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Saolun ilgilendiğiniz için sorun devam ederse ne yapmalıyım?
Başka çözüm göremedim bunlar dışında. Eğer mümkünse PC'yi normal HDMI olan bir monitör veya Tv'de deneyin. Sorun dönüştürücüde mı öğrenmiş olursunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Başka çözüm göremedim bunlar dışında. Eğer mümkünse PC'yi normal HDMI olan bir monitör veya Tv'de deneyin. Sorun dönüştürücüde mı öğrenmiş olursunuz.

Tamamdır sağolun iyi geceler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Vallahi sorun hala devam ediyor ne yapacağım bilmiyorum kafayı yemek üzereyim ekran gidiyor no Signal yazıyor düğmeden kapatıp tekrar açıyorum driver yok. Yükledim şimdi oyuna girmeden deneyeceğim birde.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Vallahi sorun hala devam ediyor ne yapacağım bilmiyorum kafayı yemek üzereyim ekran gidiyor no Signal yazıyor düğmeden kapatıp tekrar açıyorum driver yok. Yükledim şimdi oyuna girmeden deneyeceğim birde.
Oyuna girdiğinizde oluyor sanırım çoğunlukla. Dönüştürücü kaldırmayabilir. PSU yeterli değil mi?

Yok mu bir arkadaşınız veya tanıdık. Test edip anlarsınız en azından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Oyuna girdiğinizde oluyor sanırım çoğunlukla. Dönüştürücü kaldırmayabilir. PSU yeterli değil mi?

Yok mu bir arkadaşınız veya tanıdık. Test edip anlarsınız en azından.
Yok hocam youtubeden video izleyincede aynı durum geçerli. PSU corsairin 600w PSU yeterli diye düşünüyorum. Tek çare monitör almak gibi görünüyor.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Yok hocam youtubeden video izleyincede aynı durum geçerli. PSU corsairin 600w PSU yeterli diye düşünüyorum. Tek çare monitör almak gibi görünüyor.
Aynen öyle gözüküyor. Görüntü aktarımı zorlaştığı veya yoğun olan yerlerde dönüştürücü patlıyor sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Aynen öyle gözüküyor. Görüntü aktarımı zorlaştığı veya yoğun olduğu yerlerde dönüştürücü patlıyor sanırım.

İnşallah ekran kartını bozmaz bu durum. Çok saolun bu saatte benle ilgilendiğiniz için. Tekrardan ve son kez iyi geceler diyorum 😂

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet

İnşallah ekran kartını bozmaz bu durum. Çok saolun bu saatte benle ilgilendiğiniz için. Tekrardan ve son kez iyi geceler diyorum 😂
Bozmaz diye düşünüyorum :) Son olarak birde Windows Update kapatıp deneyin. Rica ederim ne demek. İyi geceler.

Top Bottom