Neler Yeni

Oyun oynarken takılma oluyor ?

Aiszrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali İhsan Sezer
Oyun oynarken çok kısa 1 snye falan dırrr dio sonra devam edio sürekli olmasada oluyor ve beni rahatsız etti sorun nedir ?

Kasa Aquarus 5AN

Viru5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alihan
Gevşemiş bi vida olabilir,kullandığın yerin düz olduğuna emin ol fan temizliklerini yap,kabloların fanlarına yakın olmadığına emin ol

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini test et. Bak bakalım bir anormallik var mı.

BENİM LAPTOPTA OLUYO BENDE ÇÖZEMİYOM BANADA YARDIM EDERMİSİNİZ DIRR DİYE SES ÇIKIYO SONRA DONUYO 1SN FALAN GERİ GELİYO TEKRAR

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim
BENİM LAPTOPTA OLUYO BENDE ÇÖZEMİYOM BANADA YARDIM EDERMİSİNİZ DIRR DİYE SES ÇIKIYO SONRA DONUYO 1SN FALAN GERİ GELİYO TEKRAR
Dostum sen neden sürekli bağırıyorsun? Gel anlat derdini dinleyelim.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Oyun oynarken çok kısa 1 snye falan dırrr dio sonra devam edio sürekli olmasada oluyor ve beni rahatsız etti sorun nedir ?

Kasa Aquarus 5AN
Sorunun sebebini bulmak basit değil bende yaşadım fakat sorunun çözümünü bilgisayarcı bulamamıştı bizde yenisini almıştık ama eskidiği içindi düzgün bir bilgisayarcıya götürmelisin vatan comp felan bakıyorsa eğer bilgisayarlara o tarz güvenilir bir mağazaya götürmelisin.

Aiszrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali İhsan Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun sebebini bulmak basit değil bende yaşadım fakat sorunun çözümünü bilgisayarcı bulamamıştı bizde yenisini almıştık ama eskidiği içindi düzgün bir bilgisayarcıya götürmelisin vatan comp felan bakıyorsa eğer bilgisayarlara o tarz güvenilir bir mağazaya götürmelisin.
ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL O ZAMAN YA

Top Bottom