Neler Yeni

OYUN OYNARKEN TEK TUŞLA KAYIT ALMA

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sabri Kurt
Bütçe
5
Merhaba, csgo-valorant gibi oyunlarda bazı güzel vuruşlarımı kayıt etmek istiyorum. Bunun için bi program var mı? mesela bir adam öldürürüm çok güzel bi vuruş yapmışımdır tuşa bastıgım an son 40 saniyeyi kayıt alsın. Ekran kartım amd, nvidia nın kendi programında onun için şeyler var diye biliyorum. Eğer böyle bi program var ise belirtirseniz çok hoş olur.

Overwolf da outplayed adlı programı kullanıyordum fakat hatalar vermeye başladı o yüzden sildim.

BIGGZ

80+ Bronze
Öyle bir olay var mı bilmiyorum ama fraps çok kullanışlı

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Ekran kartım amd, nvidia nın kendi programında onun için şeyler var diye biliyorum. Eğer böyle bi program var ise belirtirseniz çok hoş olur.
Radeon ayarlarında Relive özelliği var oradan görüntü tekrarı açıp süresini görüntü kalitesini seçerseniz ve kısayol atarsanız o tuşlara bastığınızda son .. Saniyeyi kaydeder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sabri Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Radeon ayarlarında Relive özelliği var oradan görüntü tekrarı açıp süresini görüntü kalitesini seçerseniz ve kısayol atarsanız o tuşlara bastığınızda son .. Saniyeyi kaydeder.
1625269041591.png
tam olarak nerde?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buldum çok teşekkürrr

Son düzenleme:

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Rica ederim ne demek. Yalnız önce kontrol edin bazen çalışmayabiliyor. Ayrıca oyun için özel bir ayarlama yapabilirsiniz onu da üstteki oyun menüsünden istediğiniz oyunu seçip çıkacak seçeneklerden benzer ayarları yapabilirsiniz.

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Merhaba, csgo-valorant gibi oyunlarda bazı güzel vuruşlarımı kayıt etmek istiyorum. Bunun için bi program var mı? mesela bir adam öldürürüm çok güzel bi vuruş yapmışımdır tuşa bastıgım an son 40 saniyeyi kayıt alsın. Ekran kartım amd, nvidia nın kendi programında onun için şeyler var diye biliyorum. Eğer böyle bi program var ise belirtirseniz çok hoş olur.

Overwolf da outplayed adlı programı kullanıyordum fakat hatalar vermeye başladı o yüzden sildim.
GeForce Experience orda var daha fazla da yapabilirsin kayıt süresini

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT