Neler Yeni

Oyun tavsiyesi nereden başlamalıyım?

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Arkadaşlar size çok değişik gelecek ama 2011 de askere gittiğimde maddi yetersizlikten bilgisayarımı satmışlardı geldiğimde şok olmuştum (hiç izin kullanmadım) çok şükür çalıştım biriktirdim ve teknopat sistemini aldım 1 2 güne elime ulaşır ancak oyun piyasasında çok geride kaldım en çok sevdiğim seri cod serisi en son cod mw3 2011 de kini oynadım internet cafede bitirmiştim ondan sonrası kocaman boşluk sizce nasıl başlamalıyım hikayelerini merak ediyorum toplu arşiv bulabilirmiyim tüm seriyi ne yapmalıyım tavsiyelerinize açığım 🤔

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bütçe söyleyin hocam size sepet yapalım. Hazır indirimler varken.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
rdr 2, God of war, spider man remastred, detroit become human, the witcher 3, batman serisi, cyberpunk 2077, death stranding, uncharted, rise of the tomb rider serisi, dying light 2, aklıma gelenler bunlar

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe söyleyin hocam size sepet yapalım. Hazır indirimler varken.
Online nını oyanamayacağım sadece hikayesini oynayacağım oyunlar için para ödemek değer mi sizce🤔

rdr 2, God of war, spider man remastred, detroit become human, the witcher 3, batman serisi, cyberpunk 2077, death stranding, uncharted, rise of the tomb rider serisi, dying light 2, aklıma gelenler bunlar
Dünya kadar oyun ve seri birikmiş 😱😱

Detroit oynamadan once ilk Heavy Rain oynayin ondan sonra Detroit: Human Become oynayin.

Detroit bambaska bi seviye cunku. bir interaktif secim oyununun cikabilecegi maximum seviye.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  1. Bütçeniz nedir?
  2. Sevdiğiniz türler nedir? Bir oyundan ne istiyorsunuz?
  3. Hayatınızda hiç Game Pass almadığınızı düşünüyorum doğru mudur?

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- Değer
2- Vermeniz gerekiyor zaten. Çünkü korsan oyun indirmek hak ihlali olup hem dinen kul hakkına girersiniz hem de ahlaken etik değil.
Başlangıç için eski serilerden daha uygun olurlar birde indirimde olanlar 1500 TL lik bir liste yapabilirmisin 🤔
Mesaj otomatik birleştirildi:

Detroit oynamadan once ilk Heavy Rain oynayin ondan sonra Detroit: Human Become oynayin.

Detroit bambaska bi seviye cunku. bir interaktif secim oyununun cikabilecegi maximum seviye.
Teşekkürler not alıyorum👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. Bütçeniz nedir?
  2. Sevdiğiniz türler nedir? Bir oyundan ne istiyorsunuz?
  3. Hayatınızda hiç Game Pass almadığınızı düşünüyorum doğru mudur?
1500 başlangıç için
Cod serisi tarzı daha çok fps aksiyon zombi savaş
Yok almadım game pass hiç

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Hocam Game Pass'in ne olduğunu biliyor musunuz? Ona göre bir bilgilendirmede bulunayım.
Aylık üye olup pc kaldırmasa bile uzaktan oyunu oynayabilirsiniz diye biliyorum sağlam internet gerektiriyor demişlerdi birde her oyun her seri olmuyor demişlerdi duyumlar var bende sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Ölçer
Arkadaşlar size çok değişik gelecek ama 2011 de askere gittiğimde maddi yetersizlikten bilgisayarımı satmışlardı geldiğimde şok olmuştum (hiç izin kullanmadım) çok şükür çalıştım biriktirdim ve teknopat sistemini aldım 1 2 güne elime ulaşır ancak oyun piyasasında çok geride kaldım en çok sevdiğim seri cod serisi en son cod mw3 2011 de kini oynadım internet cafede bitirmiştim ondan sonrası kocaman boşluk sizce nasıl başlamalıyım hikayelerini merak ediyorum toplu arşiv bulabilirmiyim tüm seriyi ne yapmalıyım tavsiyelerinize açığım 🤔
Crysis serisini oynayabilirsiniz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Aylık üye olup pc kaldırmasa bile uzaktan oyunu oynayabilirsiniz diye biliyorum sağlam internet gerektiriyor demişlerdi birde her pyun her seri olmuyor demişlerdi duyumlar var bende sadece
Yok öyle değil. Yine sizin PC'yi kullanıyor. Oyunları siz indiriyorsunuz.
Aylık abonelik doğru. Size 30 gün boyunca kütüphanedeki her oyunu ek ücret istemeden sunuyor. Bu çok iyi bir şey.

Sorum şu: Şimdi bu sistemde AC Origins ve Odyssey var. Yani iki oyun normalde 100 lira. Ama siz bedavaya oynayabilirsiniz. Bu oyunları sonsuza kadar kütüphanenizde tutmak mı istersiniz yoksa kütüphane takıntım yok Game Pass'ten mi oynarsınız?

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Yok öyle değil. Yine sizin PC'yi kullanıyor. Oyunları siz indiriyorsunuz.
Aylık abonelik doğru. Size 30 gün boyunca kütüphanedeki her oyunu ek ücret istemeden sunuyor. Bu çok iyi bir şey.

Sorum şu: Şimdi bu sistemde AC Origins ve Odyssey var. Yani iki oyun normalde 100 lira. Ama siz bedavaya oynayabilirsiniz. Bu oyunları sonsuza kadar kütüphanenizde tutmak mı istersiniz yoksa kütüphane takıntım yok Game Pass'ten mi oynarsınız?
Takıntım yok geride kaldığım oyunları bitirip daha sonra yeni çıkan oyunlar ve belli başlı oyunlarda online düşünüyorum, Game pass da cod serisi varmı mesela

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,897
Üyeler
141,645
Son üye
awgwgag
Top Bottom