Neler Yeni

Öneri Oyun ve Günlük kullanım için Klavye [100-200₺]

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
Dün bu klavye için konu açmıştım fakat 250₺ bütçede isteklerimi karşılayabilecek bir mekanik klavye olmadığı için bugün farklı şeyler isteyeceğim.

Öncelikle mekanik,membran,mekanik hisli farketmeksizin f/p bir klavye arıyorum. Şuan kullandığım klavye Tigoes K9 ve 5 yıldır kullanıyorum. Tuşlar slinmeye başladı ve ek olarak klavyeyi temizlememe rağmen numpaddeki "-" tuşu çalışmıyor. Buna benzer bir tuşa sürekli basma gibi sorunlar da yaşadım fakat bunlar temizlenince geçti.

Anlıyacağınız üzere tuşları silinmeyecek, numpadi olan, laptop klavyelerinin aksine yüksek tuşlu klavyeler tercihimdir.

Multimedya tuşları herkes için bir artıdır, olsa iyi olur fakat olmasa da aramam.

Benim aklımda olan bir bu klavye var: Rampage Handy ; Bu klavye bana tasarım olarak çok iyi geldi ve fiyatı da uygun. Tigoes markasını 5 yıldır kullandım ve yeni yeni ben bittim diyor. Bu nedenle Rampage markasınında bu sürelere kadar dayanabileceğini düşünüyorum ve markayı tavsiye etmeyenleri anlayamıyorum.

Bu klavyenin tasarımını da çok beğendiğim için bunu tercih ettim. Benim şuanki klavyemde bu tasarıma benziyor tek farkı multimedya ve 2 tane ekstra ışıklandırma modu. Bu fiyata bu tasarıma benzer RGB klavye bulabilirsem de güzel olur.

Olur da bütçem artarsa diye de 400₺ mekanik klavye olarak da Monster Pulsar K3 Pro modelini tercih ederdim.

Kafamda fikir oluşması adına iki bütçeye de klavye önermenizi istiyorum.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Handy alınabilir ama bunlara da bakabilirsiniz.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Handy alınabilir ama bunlara da bakabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim konuma eklemek istediğim fakat unuttuğum klavye ilk attığınız klavyedir. Sizce Gamenote mu yoksa Rampage mi?

mfdard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhammed Furkan DENİZ
Dün bu klavye için konu açmıştım fakat 250₺ bütçede isteklerimi karşılayabilecek bir mekanik klavye olmadığı için bugün farklı şeyler isteyeceğim.

Öncelikle mekanik,membran,mekanik hisli farketmeksizin f/p bir klavye arıyorum. Şuan kullandığım klavye Tigoes K9 ve 5 yıldır kullanıyorum. Tuşlar slinmeye başladı ve ek olarak klavyeyi temizlememe rağmen numpaddeki "-" tuşu çalışmıyor. Buna benzer bir tuşa sürekli basma gibi sorunlar da yaşadım fakat bunlar temizlenince geçti.

Anlıyacağınız üzere tuşları silinmeyecek, numpadi olan, laptop klavyelerinin aksine yüksek tuşlu klavyeler tercihimdir.

Multimedya tuşları herkes için bir artıdır, olsa iyi olur fakat olmasa da aramam.

Benim aklımda olan bir bu klavye var: Rampage Handy ; Bu klavye bana tasarım olarak çok iyi geldi ve fiyatı da uygun. Tigoes markasını 5 yıldır kullandım ve yeni yeni ben bittim diyor. Bu nedenle Rampage markasınında bu sürelere kadar dayanabileceğini düşünüyorum ve markayı tavsiye etmeyenleri anlayamıyorum.

Bu klavyenin tasarımını da çok beğendiğim için bunu tercih ettim. Benim şuanki klavyemde bu tasarıma benziyor tek farkı multimedya ve 2 tane ekstra ışıklandırma modu. Bu fiyata bu tasarıma benzer RGB klavye bulabilirsem de güzel olur.

Olur da bütçem artarsa diye de 400₺ mekanik klavye olarak da Monster Pulsar K3 Pro modelini tercih ederdim.

Kafamda fikir oluşması adına iki bütçeye de klavye önermenizi istiyorum.
Benim kullandığım klavye bu 3 ay önce 120 tl ye almıştım.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
Bütçeniz yetiyorsa 220 TL olan Rampage'i alın.
90-130₺ olursa çok mutlu olacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage'i kafama koydum fakat Gamenote hem daha uygun hemde tasarımı fena değil. Olumlu yorum gelirse alabilirim.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
90-130₺ olursa çok mutlu olacağım.

Rampage'i kafama koydum fakat Gamenote hem daha uygun hemde tasarımı fena değil. Olumlu yorum gelirse alabilirim.
Konusu vardı inceleme aratırsanız çıkar belki.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
gamenote da Türkçe Q yazıyor ama Türkçe değil mi klaye
İnceleme videosuna baktım sonradan baskılanmış

Rampage Handy önerir misiniz yani. Bir sıkıntısı yoksa alayım diyorum

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
İnceleme videosuna baktım sonradan baskılanmış
şuan forumda eski konuları kontrol ettim ve ş,i,ç gibi tuşlar var yani Türkçe klavye demişler. Sonradan baskılanması bence çok önemli değil. Fiyatı uygun bende arıyorum uygun fiyata güzel klavye o yüzden dikkatimi çekti.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
Zaten 2-3 yıl bi sıkıntı çıkarmassa bütçem artarsa mekaniğe geçmeyi düşünürüm.

şuan forumda eski konuları kontrol ettim ve ş,i,ç gibi tuşlar var yani Türkçe klavye demişler. Sonradan baskılanması bence çok önemli değil. Fiyatı uygun bende arıyorum uygun fiyata güzel klavye o yüzden dikkatimi çekti.
Ben Rampage Handy'ye sıcak bakıyorum fakat markayı kötüleyenlerden dolayı bi tekrar sorayım dedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,984
Üyeler
158,692
Son üye
melih.aslnr
Top Bottom