Neler Yeni

Oyun yapmak için yardım

okodingi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oktay
merhabalr efendim bügün bir arkadaş beni oyun yapmaya davet etti bende kabul ettim ama maleselef ekipte büyük eksikler var oyun için bir bütçemiz yok oyun yapmaya meraklı arkdaşlar varsa discord: bunu_biliyorsun

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre
merhabalr efendim bügün bir arkadaş beni oyun yapmaya davet etti bende kabul ettim ama maleselef ekipte büyük eksikler var oyun için bir bütçemiz yok oyun yapmaya meraklı arkdaşlar varsa discord: bunu_biliyorsun
lınc yıcem ama sıkıntı yok cıddı anlamda bu ısı kafana sokma sonunda mutsuz olucagına emınım hobı olarak olabılır ama kafanı bun adama tr de olmuyor 2 sene denedım :/

okodingi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lınc yıcem ama sıkıntı yok cıddı anlamda bu ısı kafana sokma sonunda mutsuz olucagına emınım hobı olarak olabılır ama kafanı bun adama tr de olmuyor 2 sene denedım :/
zaten ben fazla kod bilmiyorum hikaye tarafındayım

The Semih

80+ Gold
Hobi olarak yapacaksanız yapın ama 0 bütçeyle hayal kırıklığı yaşarsınız.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Arda Yıldırım
Trde olmama sebebi nedir? Ne gibi bir engel çıktı karşına?

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Arda Yıldırım
2 sene az bir süre ve yüksek ihtimal yaptığı oynlar oynanmayınca emeğinin karşılığınıalamadı
Bu durum tr ile alakalı değil ama. Aklında güzel bir fikir varsa ve güzel işleyebilirsen neden tutmasın. Heves kırmaya gerek yok yani.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
Ya elin japonu tek başına AAA oyun yapıyor siz bir ekiple bir yere varamıyorsunuz.Bu iş sabır ve yetenek ister.Youtube'da Eastergamestv takip edenler bahsettiğim kişiyi bilmiştir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ottoman Empire
İlgilendiği Kategoriler
Futbol ve Ülkeler
Lan 10 kişiyle bile oyun yaparsan 5 seneden fazla sürer hayır de geç Adam herhalde mal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,783
Üyeler
158,196
Son üye
DrathosTr
Top Bottom